Wita stały czytelnik - aktualny użytkownik varadero

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Wita stały czytelnik - aktualny użytkownik varadero

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Witam,

Własnie przejechałem pierwsze 150 km na Varadero. Jest to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Ostatnie moto - Jawa 350 sprzedałem w 1990 roku i dzisiaj po długiej przerwie znowu jechałem... Generalnie jest ciekwie. Myslę iż w miare obiektywną ocenę bedę mógł opowiedzieć po przejechaniu x tyś km. Jak do tej pory bez rozczrowań..

Pozdrawiam,
Marcin

Ps. Varadero odbierałem w Honda Pamirski w Gdańsku - polecam tego dealera, wszystko zgodnie z oczekiwaniami, bardzo sympatycznie i przyjaźnie. Dziękuję serdecznie tą droga, wiem iż monitorujecie tę strone.
Ostatnio zmieniony czw 22 sty, 2015 23:02 przez szuler, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
Adagiio
Klubowy weteran
Posty: 292
Rejestracja: wt 19 wrz, 2006 14:50

Nieprzeczytany post autor: Adagiio »

Witaj , u nas już wszystko się monitoruje ostatnio nawet sracze stały się obiektem zainteresowań ;-)
Hombre que trabaja, pierde tiempo precioso
Skała

Nieprzeczytany post autor: Skała »

Też około 1991 sprzedałem swoją TS 350. Co to był wtedy za motor ! Nawet udało mi się strzelić trasę do Niemiec (w sumie 1800 km) z bagażami i pasażerem. Varaderka lepiej spełnia swoją funkcję turystyczną. Przy wyprzedzaniu TIR-ów pod górkę nie trzeba odpuszczać :)))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”