Sprzedam Varadero 2001 model sd02

andrzejtg

Sprzedam Varadero 2001 model sd02

Nieprzeczytany post autor: andrzejtg »

Mam Viadro do sprzedania. Jak ktoś zainteresowany to proszę o wiadomość na PW. Motocykl stoi w Bielsku-Białej. Jestem drugim właścicielem, kupiłem roczny jak miał 5500 km od ówczesnego dealera Hondy. Teraz ma niecałe 70000. Nie wymaga wkładu finansowego. Siadać i jechać. Kolor czarny, model SD02, oryginalne 3 kufry i u-lock. Akcesoryjne wyposażenie to : grzane manetki, podstawki i poprzeczka kierownicy, dwa dodatkowe gniazda zasiania, scootoiler z zestawem turystycznym (zapas oleju w zbiorniku starcza na około 12000 km bez dolewek), podwyższona szyba. Zdjęć tu nie zamieszczę bo nie umiem :(. Szczegóły na PW.

Zapomniałem , że ma też oryginalne stelaże pod kufry oraz gmole. Zapomniałem też o centralnej podstawce :), to już poprostu skleroza niestety.
Ostatnio zmieniony ndz 07 lip, 2013 13:59 przez andrzejtg, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 832
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

andrzejtg pisze:Mam Viadro do sprzedania
kolejne Viadro odchodzi ze stada :-( :-( :-(

a tak na marginesie to jestem ciekaw czy to nie moje pierwsze Viaderko bo musiałem sprzedać właśnie z takim przebiegiem :?:
andrzejtg

Nieprzeczytany post autor: andrzejtg »

tego nie wiem, kupiłem je od Motopolu w Tarnowskich Górach

[ Dodano: Sob 20 Lip, 2013 10:35 ]
Sprzedane :(.

Tyle dobrze , że zostało w klubie. Nowemu nabywcy życzę szerokości i dużo przyjemności z jazdy.

Admina proszę o zamknięcie tematu.
Ostatnio zmieniony ndz 07 lip, 2013 14:01 przez andrzejtg, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „(S) sprzedam”