Kupię Varadero

Awatar użytkownika
Jarek Plock
Posty: 123
Rejestracja: pt 06 wrz, 2013 09:27

Kupię Varadero

Nieprzeczytany post autor: Jarek Plock »

Tak jak w temacie. Kupię Viadro 1000 z lat 99-02, ewentualnie SD02 z początku produkcji. Mile widziane kufry. Nie oczekuję cudów, ani przebiegów rzędu 20-30 tysięcy, tylko sprawdzonego sprzętu. Będę wdzięczny za wszelkie namiary.


Jarek
Gajowy

Nieprzeczytany post autor: Gajowy »

Skoro szukasz VIADERKA to może moje Ci podpasuje. Nie masz daleko jakieś 80 kilo. Przyjedz zobacz - nie będziesz zawiedziony.
VARADERO XL1000
Ostatnio zmieniony śr 18 wrz, 2013 07:10 przez Gajowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jarek Plock
Posty: 123
Rejestracja: pt 06 wrz, 2013 09:27

Nieprzeczytany post autor: Jarek Plock »

W zeszłym tygodniu wybierałem się właśnie do Teresina, bo miejscowy handlarz miał jedną sztukę, ale nie zdążyłem obejrzeć, bo się sprzedała. To zestawienie w Twojej mi się podoba: czarny kolor, kufry, gmole i jeszcze tłumiki od Eda. Domyślasz się, co mi się może nie podobać ;-) Ale dzięki za propozycję, pomyślę.
Tomek85

Nieprzeczytany post autor: Tomek85 »

http://allegro.pl/honda-xl-1000-varader ... 78741.html

Jakbys byl zainteresowany to zapraszam
Awatar użytkownika
Jarek Plock
Posty: 123
Rejestracja: pt 06 wrz, 2013 09:27

Nieprzeczytany post autor: Jarek Plock »

Sprzęt zakupiony, temat nieaktualny. Dziękuję za wszystkie propozycje, wątek można skasować.
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 833
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

Jarek Płock pisze:Sprzęt zakupiony. Dziękuję za wszystkie propozycje,
Gratulacje :lol: Wpadałoby się pochwalić nabytkiem ;-)
Awatar użytkownika
Jarek Plock
Posty: 123
Rejestracja: pt 06 wrz, 2013 09:27

Nieprzeczytany post autor: Jarek Plock »

Z chwaleniem się będę ostrożny, bo pewnie starzy wyjadacze na forum wiedzą więcej o moim nowym nabytku niż ja. Krótko mówiąc przejąłem sprzęt Chudego.

Z motocyklem, jak to z maszyną, może być różnie - zobaczymy. Natomiast chciałem wszem i wobec podziękować Chudemu za miłe przyjęcie, kawę, pomoc przy mocowaniu Viadra na przyczepce i cierpliwość w odpowiadaniu na moje wszystkie pytania i wątpliwości ;-)
Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

Jarek Płock pisze:Z chwaleniem się będę ostrożny, bo pewnie starzy wyjadacze na forum wiedzą więcej o moim nowym nabytku niż ja. Krótko mówiąc przejąłem sprzęt Chudego.

Z motocyklem, jak to z maszyną, może być różnie - zobaczymy. Natomiast chciałem wszem i wobec podziękować Chudemu za miłe przyjęcie, kawę, pomoc przy mocowaniu Viadra na przyczepce i cierpliwość w odpowiadaniu na moje wszystkie pytania i wątpliwości ;-)
Jarku życzę Ci aby ten motocykl dał Ci tyle radości z jazdy a nawet więcej co mi :mrgreen:
Poza przyjemnością z samej jazdy poznałem wielu fajnych ludzi z którymi spotykam się kilka razy do roku. Pozdrawiam Chudy. Do zobaczenia na zlocie.
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Jarek Płock pisze:... starzy wyjadacze na forum wiedzą więcej o moim nowym nabytku niż ja...
Jarku moje Viadro również nabyłem od Forumowicza i już 6 rok śmigania po naszym kraju i Europie.
Jak to mówią "będzie Pan zadowolony" :-D :lol: i jak dobrze pójdzie to może moje Viadro również kiedyś zostanie jeszcze na naszym Forum, bo HONDA jest niezniszczalna :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

Gratuluję Jarku. Przyjemności z jazdy życzę.Wczoraj byłem w Płocku na zakończeniu sezonu,trzy viaderka na numerach płockich widziałem.Coraz więcej nas w okolicy.Może kiedyś się uda pojeździć razem. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jarek Plock
Posty: 123
Rejestracja: pt 06 wrz, 2013 09:27

Nieprzeczytany post autor: Jarek Plock »

Właśnie przez zakończenie sezonu nie miałem od kogo pożyczyć kasku, bo swój sprzedałem z TDM-ką, ale i tutaj kolega Chudy mnie poratował, żebym nie musiał wietrzyć grzywki.

Jacek, widzimy się na rozpoczęciu nowego sezonu. Wtedy pomyślimy może o jakimś spocie turystyków.
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

Co będziesz czekał do wiosny, wal z nami na zlot w Bieszczady. Wyjeżdżamy z Gostynina w czwartek rano, w zależności od pogody mamy kilka wariantów trasy, potem nocleg i w piątek kierunek Berezka. Jedziemy w pięć motorków (jutro dojeżdżają do mnie koledzy z pomorskiego i Torunia).Także zachęcam. :!:
Awatar użytkownika
Jarek Plock
Posty: 123
Rejestracja: pt 06 wrz, 2013 09:27

Nieprzeczytany post autor: Jarek Plock »

Bardzo chętnie bym pojechał, niestety nie dam rady czasowo. Przyjemności na bieszczadzkich winklach :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „(K) kupię”