VIM10

Poprzednie wyjazdy na VIM's

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

marekm

VIM10

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Impreza odbywa się w dniach 9 - 12 maja 2008 roku, w miejscowości Zanka nad Balatonem.

Rejestracja ruszyła dzisiaj.

Oficjalna strona
Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

...no to zaczynamy przygotowania i
nie ukrywam że liczę na Twoją pomoc Marku :-)
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1605
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

zarejestrowany, dzieki za wiadomosc
pozdrawiam, Wojtek
Przemek

Nieprzeczytany post autor: Przemek »

Do kiedy otwarta jest rejestracja?
Muszę się wstrzymać do czasu aż wyjaśni się data 1 komuni syna :-/
Jak terminy się zbiegną to dupa blada :-?
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Szczerze mówiąc nie doczytałem do kiedy. Proponuję się zarejestrować, a dopiero kiedy będzie się zbliżał koniec terminu wpłat, zastanawiać się czy jechać czy odpuścić.

Węgry do dość centralny punkt w Europie. Dla większości Varaderowiczów, odległość na VIM nie będzie duża. Fama o dobrym i tanim żarciu i piciu zrobi swoje. Mogą być tłumy, natomiast limit miejsc wynosi 200.
Ostatnio zmieniony pn 03 gru, 2007 22:27 przez marekm, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

I dokonaliśmy wpisu ... mamy nadzieję, że bardziej doświadczeni koledzy pomogą jakby "coś" :mrgreen:
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

stoldar pisze:I dokonaliśmy wpisu ... mamy nadzieję, że bardziej doświadczeni koledzy pomogą jakby "coś" :mrgreen:
Pakujesz się i w drogę. Na miejscu piwko / winko / wyżerka / nocne gadanie / tańce i inne balety.

Warto zaplanować jakąś dodatkową traskę, bo sam VIM nie jest, moim zdaniem, wart poświęcania urlopu.
MARSELUS

Nieprzeczytany post autor: MARSELUS »

Czarnogóra i w powrotnej na VIM
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Jest wielce prawdopodobne, że polska reprezentacja na VIM10 będzie największa. Już teraz prowadzimy z liczbą 14-tu uczestników, a przecież nadal brakuje wielu "stałych" bywalców. :lol:

Może tym razem uda nam się zorganizować jakiś porządny prezent (gadżet klubowy), a może sobie jednolite koszulki sprawimy. Byłoby fajnie, ale do tego potrzebna jest współpraca obu for, tzn. VCP i HVP.
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Z koszulkami świetny pomysł. Do tego pasowałyby też czapki. Ja z Dorotka piszemy sie jak najbardziej. Na zdjęciach z poprzednich lat widać iż mieliście już klubowe ubrania więc scieżki pewnie przedeptane.
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

szuler pisze:(...) Na zdjęciach z poprzednich lat widać iż mieliście już klubowe ubrania więc scieżki pewnie przedeptane.
Przedeptane i zadeptane, ale kto wie - może 2008 rok przyniesie nowe rozwiązania.

Czapeczki są o tyle fajne, że człowiek z nich tak szybko nie wyrasta, a poza tym, to dobry "gift" dla gospodarzy VIM'u.
Awatar użytkownika
tomi11
Klubowicz VCP
Posty: 180
Rejestracja: śr 04 kwie, 2007 20:51

Nieprzeczytany post autor: tomi11 »

Witam już się zameldowaliśmy.
Tomek & Mirek z Kętrzyna
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Termin zapłaty za VIM mija 15-go marca.
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Tak i to tylko albo aż 3 miesiące ;-)
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

stoldar pisze:Tak i to tylko albo aż 3 miesiące ;-)
Jak się człowiek spręży to zdąży zaoszczędzić. :lol:

Wojtek
, Leo już się zapisał, ale nie widzę na liście Beaty. Co to ? Baletów nie będzie ? :cry:
Ostatnio zmieniony pn 10 gru, 2007 22:42 przez marekm, łącznie zmieniany 1 raz.
Przemek

Nieprzeczytany post autor: Przemek »

no i przesranka
10 maja 1 komunia syna więc plany VIMowe spaliły na panewce :-/
może w 2009 uda się pojechać do Turcji :-?
Awatar użytkownika
leo
Klubowicz VCP
Posty: 54
Rejestracja: sob 21 paź, 2006 13:11

Nieprzeczytany post autor: leo »

no właśnie!

[ Dodano: Wto 11 Gru, 2007 08:12 ]
znaczy nowłaśnie do tego co napisał Marek,a nie Przemek
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1605
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

MM napisał: Wojtek, Leo już się zapisał, ale nie widzę na liście Beaty. Co to ? Baletów nie będzie ?

:lol: ... będą będą ... zarezerwowalem dla nas pokój z prosbą ze dopiero potwierdzę w marcu, kiedy bedezie gotowy repertuar i plany koncertowe na maj. (tu L4 niestety niestety nie działa), Jestem dobrej myśli i Leo szykuj Achillesa, Wegry to Kardasz i ostra muzyka - i łatwo nie będzie !!
Co do pomysłu MarkaM o wspolnej identyfikacji klubowej - jestem ZA i jak to było w kalwale "kto sie pierwszy odezwał ... gasi światło" - Marek mysle ze wszyscy koledzy jednogloscnie wybierają CIe "KOORDYNATOREM VCP-HVP d/s VIM 10".
I zeby na dobry poczatek cos zadklarowac: oferuje namiot MARABUT na nagrodę dla jakiegos uczestnika VIM10 : i tu cos wymśłmy wspólnie żeby to był nasz wsólny pomysł.

pozdr
wojtek

[ Dodano: Wto 11 Gru, 2007 10:05 ]
to dane o terminie i płatnosci, nr konta etc.. jesli kots nie dotarł to kopia z VIM10.com i dalej (Billboard/paymant information)

When you are transferring the money to our bank account as the participation fee for VIM10, please choose the appropriate option on your Bank's transfer form/slip ("Foreign bank fees payable from source account" or "Bank fees shall be borne by sender" or similar text). We can confirm payment only after receiving the 100% registration fee. Thank you.


We inform you that upon EUR transfer into the European Union please provide the beneficiary's (Varadero Club Hungary) account number in IBAN format (IBAN: uniform structured international bank account number introduced in the member countries of the European Union in 2002 (International Bank Account Number)) and the filling out of the BIC (SWIFT) identifier is strongly recommended.

Please transfer your VIM10 fee to the following bank account:

Account no./IBAN: HU55 1070 0268 4367 2206 5110 0005
Recipient: Varadero Club Hungary
Bank BIC/SWIFT: CIBHHUHB
Bank Name: CIB Bank Zrt.
Bank Adress: H-1027 Budapest, Medve u. 4-14. HUNGARY
Recipient adress : H-2040 Budaors, Baross u. 63. HUNGARY

Please do not forget to write your Name to the description field: VIM10 John Sample

The deadline of the payment is 15th of March 2008.

Thank you!

VIM10 OrgTeam
pozdrawiam, Wojtek
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

wojtekst pisze:(...) Co do pomysłu MarkaM o wspolnej identyfikacji klubowej - jestem ZA i jak to było w kalwale "kto sie pierwszy odezwał ... gasi światło" - Marek mysle ze wszyscy koledzy jednogloscnie wybierają CIe "KOORDYNATOREM VCP-HVP d/s VIM 10". (...)
Światło mam zgasić ? Nie ma sprawy. Koordynacją się jednak nie zajmę ponieważ moja przyszłość (zawodowa) jest bardzo niejasna. Nie jest wykluczone, że będę zmuszony do zmiany miejsca zamieszkania. W grę wchodzi równiez dłuższy wyjazd służbowy za granicę. Mówiąc krótko, nie bardzo ma do tego głowę, a po drugie mogę nie mieć środków technicznych.

Sugeruje natomiast aby pierwszy krok zrobili Prezesi / Administratorzy stron. Ochotnicy na pewno się znajdą, tym bardziej, że w obu "klubach" takie inicjatywy były podejmowane.
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1605
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

OK, jasne - a sugestia bardzo sluszana, Czekamy na slowo od Prezesa

[ Dodano: Sro 12 Gru, 2007 12:16 ]
koleżanka szuka chetnego na wyjazd na VIM

http://republika.pl/blog_da_93934/33976 ... oolate.jpg
pozdrawiam, Wojtek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Międzynarodowe Zloty Varadero - VIMy”