czy byliby chętni?

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Maryl
Posty: 21
Rejestracja: sob 11 paź, 2014 14:25

Nieprzeczytany post autor: Maryl »

Będę chciał wbić się choć na chwilę do was jutro wieczorkiem by poznać szanowne grono ;-)
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Super pogoda, fajne miejsce na letnie biwakowanie. Bylem widziałem, maszynę Bajki rozruszałem :-) Może za rok zawitamy . Życzymy udanego wieczoru :-)
Awatar użytkownika
Daras
Klubowicz VCP
Posty: 363
Rejestracja: wt 10 gru, 2013 14:24

Nieprzeczytany post autor: Daras »

pAndziocha pisze:p.s. piszę tutaj bo nie wiem czy mój mężozwierz zwany Borkiem przekazał pozdrowienia i ucałowania czy nie, więc wole zrobić to "osobiście" :-P
Aniu, nie martw się. Boro jak najbardziej spełnił twoje nakazy i pozdrowił wszystkich. Widzieliśmy się wczoraj z nim i nawet rozstawienie namiotu poszło mu całkiem nieźle. Szkoda, że ciebie tam nie było.
Pozdrawiam :-D
Honda Varadero XL 1000 / 2003
Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć, a niebezpieczną myśleć, a nie uczyć się niczego.
Pozdrawiamy, Elcia i Daras
Awatar użytkownika
pAndziocha
Posty: 8
Rejestracja: ndz 12 paź, 2014 19:11

Nieprzeczytany post autor: pAndziocha »

Daras pisze:
pAndziocha pisze:p.s. piszę tutaj bo nie wiem czy mój mężozwierz zwany Borkiem przekazał pozdrowienia i ucałowania czy nie, więc wole zrobić to "osobiście" :-P
Aniu, nie martw się. Boro jak najbardziej spełnił twoje nakazy i pozdrowił wszystkich. Widzieliśmy się wczoraj z nim i nawet rozstawienie namiotu poszło mu całkiem nieźle. Szkoda, że ciebie tam nie było.
Pozdrawiam :-D
Heh no to dobrze, kamień z serca :mrgreen:
Też żałuje, że mnie nie było bo impreza musiała być dobra i mi teraz mąż ściemnia, że niby awarie ma pod Toruniem i będzie bardzo późno w domu :-P

p.s.Kocur i Jacuś dziękuje!!! ::kiss4::
p.s.2. czekam na foty :mrgreen:
Ostatnio zmieniony sob 06 cze, 2015 16:32 przez pAndziocha, łącznie zmieniany 1 raz.
Don't be a racist. Be like a panda. It's white and black and Asian.
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

Patrycjo i Kamilu, dziękujemy bardzo za super przyjęcie. Czas przyjemnie spędzony na łonie natury, pogawędki, pogoda super. Kto nie był niech żałuje. Tak jak pisał Stoldarek, miejsce b. fajne do biwakowania. Wszystko super na maxa.

PS. Pozdrawiamy wszystkich. No, szczególne podziękowania dla BEATKI i RYSZARDA za pomoc Skawiatorom w organizacji.
Smalec, bigos i ogóry małosolne pierwsza klasa!

Kasia i Jacek
Awatar użytkownika
godi
Posty: 422
Rejestracja: śr 17 wrz, 2008 17:56

Nieprzeczytany post autor: godi »

Bardzo dziękuję za przemiłe spotkanie. Fajna miejscówka, super organizacja i atracje, doborowe towarzystwo. Po prostu SUPER. Od niezbyt długiej chwili jestem w domu.
Awatar użytkownika
Boro
Posty: 44
Rejestracja: pn 01 lip, 2013 12:49

Nieprzeczytany post autor: Boro »

Ja też bardzo dziękuję za piękną gościnę, super atrakcje, super jedzonko i najważniejsze- wspaniałe towarzystwo :-)
Awatar użytkownika
Maciej
Posty: 69
Rejestracja: wt 20 maja, 2014 09:46

Nieprzeczytany post autor: Maciej »

Dziękujemy Patrycji i Kamilowi za mile spędzony czas, super przysmaki bigos, samlec i cytrynkę ;-)
Specjalne podziękowania za loty na skrzydle.Pozdrowienia dla wszystkich którym udało się dojechać / nawet dwa razy :lol: /. Do zobaczenia w Swornychgaciach.
Pozdrawiamy Wioletta i Maciej
Max
Awatar użytkownika
dr.esler
Posty: 175
Rejestracja: pn 03 mar, 2014 10:59

Nieprzeczytany post autor: dr.esler »

Melduję się po Wspaniałej zabawie w Cudownym Towarzystwie. WIELKIE DZIĘKI dla Patrycji, Kamila i ich całej Rodzinki za Super atmosferę. Wszystkiego NAJ dla Mamy z okazji dzisiejszych urodzi. Do następnego razu. To pisałem ja, najdłużej przebywający gość :lol: Jesteście Wspaniali i jak mówi lokalny wieszcz :mrgreen: "nie ważne co robisz, ważne co czynisz" :mrgreen:
Ostatnio zmieniony pn 08 cze, 2015 21:25 przez dr.esler, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Robert Baran
Posty: 826
Rejestracja: wt 22 lip, 2008 01:08

Nieprzeczytany post autor: Robert Baran »

My również baaardzo dziękuję my za wszystko. Było naprawdę fajnie.
skawiator
Posty: 166
Rejestracja: śr 15 sty, 2014 16:51

Nieprzeczytany post autor: skawiator »

To my dziękujemy za odwiedziny i prześwietne towarzystwo :-) super było was wszystkich zobaczyć (co niektórych nawet 2 razy) :mrgreen: i spędzić trochę czasu na łonie natury :-P do następnego!!! :-)
Awatar użytkownika
Daras
Klubowicz VCP
Posty: 363
Rejestracja: wt 10 gru, 2013 14:24

Nieprzeczytany post autor: Daras »

Dziękujemy bardzo za miłą atmosferę oraz super pogodę którą zamówiliście ( zresztą jak zawsze), było SUPER, organizacja oczywiście na wysokim poziomie. Udało man się dotrzeć do domu dwa razy ( w czwartek i niedzielę).
Za rok będziemy znowu :mrgreen: mam nadzieję że już tylko raz :mrgreen:
Pozdrawiamy :lol:
Honda Varadero XL 1000 / 2003
Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć, a niebezpieczną myśleć, a nie uczyć się niczego.
Pozdrawiamy, Elcia i Daras
Maryl
Posty: 21
Rejestracja: sob 11 paź, 2014 14:25

Nieprzeczytany post autor: Maryl »

Byłem chyba najkrócej ale również dziękuję za ciepłe przyjęcie :-) mam nadzieję że jeszcze kiedyś spędzę z wami więcej czasu ;-)
skawiator
Posty: 166
Rejestracja: śr 15 sty, 2014 16:51

Nieprzeczytany post autor: skawiator »

Widząc piękne poruszenie imprezowe w tym sezonie, chcielibyśmy także i my zaprosić zacne grono kolegów i koleżanek na swoje skromne spotkanie (to już 3-ci raz) :mrgreen: w dniach 3-5 czerwca :-)
Kto był w tamtym roku ten wie, kto by chciał nas odwiedzić w tym roku kilka informacji:

Lokalizacja: Kobyłki gm. Grabica (97-306)
Dostępność:
- miejsca namiotowe (bez ograniczeń)
- miejsca noclegowe - hotel (odległość 8km) - transport oczywiście też :)
- WC
- nieduża lecz czysta rzeka do umycia lub dojścia do siebie po dniu wcześniejszym :lol:
- kuchenka gazowa
- brak zabudować w promieniu 500m
- duży las, dużo łąk z siankiem :whatup:
- ognisko
- sklepy małe i duże w promieniu 10km
- niewielka altanka w przypadku śnieżycy
- dla odważnych spora żwirownia i teren do off-roadu
- przy sprzyjających warunkach loty paralotniowe lub nauka samemu 8-)

Brak:
- prądu
- łazienek
- i wszystkich co za tym idzie udogodnień.

Planu imprezy nie ma, wszystko zweryfikują chęci. Może być wycieczka, lepienie bałwana, zwiedzanie itd ;-)

Impreza oczywiście bezpłatna, zaproszeni wszyscy chętni bez względu
na wiek i pojazd :coolcop: możliwość przyjazdu każdego dnia o każdej porze a także choćby wizyty na pół godzinki w celu poznawczym :)
Tak jak w zeszłym roku, swojski bigos, smalec, ogórki, chleb i woda dla konia też będzie :lol:
Kilka fotek: piknik Varadero 2015 :)

Pozdrawiamy:)
SKAWIATORZY - Kamil i Patrycja.
Awatar użytkownika
Robert Baran
Posty: 826
Rejestracja: wt 22 lip, 2008 01:08

Nieprzeczytany post autor: Robert Baran »

Ja niestety trzeciego wyjeżdzam na wyprawe, ale pewnie za rok bedziemy u was na spotkaniu. Nie za ciasno terminy układacie? Impreza tydzień po tygodniu? :mrgreen: Toż to jeszcze kac nie odpuści :oops:
Awatar użytkownika
Daras
Klubowicz VCP
Posty: 363
Rejestracja: wt 10 gru, 2013 14:24

Nieprzeczytany post autor: Daras »

Oczywiście będziemy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Honda Varadero XL 1000 / 2003
Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć, a niebezpieczną myśleć, a nie uczyć się niczego.
Pozdrawiamy, Elcia i Daras
Next22
Posty: 35
Rejestracja: śr 13 mar, 2013 09:09

Nieprzeczytany post autor: Next22 »

Wypadało by Cię w końcu odwiedzić biorąc pod uwagę że mieszkamy "przez miedze" :-D
skawiator
Posty: 166
Rejestracja: śr 15 sty, 2014 16:51

Nieprzeczytany post autor: skawiator »

też tak myślę ;) zapraszam :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pyton
Posty: 91
Rejestracja: czw 06 cze, 2013 06:12

Nieprzeczytany post autor: Pyton »

O ile pogoda pozwoli tzn zaspy nie będą sięgały po pas to musimy się zjawić i nadrobić straty.
Wstępnie deklaruję przyjazd z Agą w sobotę ;-)
Artur
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

Postaramy się podjechać, nie wiem czy z noclegiem czy na parę godzin. Zobaczymy.
Pozdrowienia
Kasia i Jacek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”