czy byliby chętni?

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

skawiator
Posty: 166
Rejestracja: śr 15 sty, 2014 16:51

czy byliby chętni?

Nieprzeczytany post autor: skawiator »

Witam. Chciałbym się zapytać i zorientować czy byłby ktoś w jakimś terminie weekendowo - wakacyjnym (sobota-niedziela) chętny na spotkanie przy grillu itp. Czytałem ostatnio posty, w którym było trochę komentarzy odnoście tego, że sporą grupę blokują fundusze wyjazdowe itp. Mieszkam w okolicach Bełchatowa, mógłbym zaproponować fajne miejsce pod namiot, piękna i cicha okolica, lasy dookoła, płynąca rzeka, jak ktoś lubi się powygłupiać to żwirownia do jazdy terenowej:) oczywiście bez żadnych opłat. Jest to miejsce częstych zlotów paralotniowych i atrakcją, którą mógłbym zaproponować byłaby możliwość takiego przelotu w tandemie po kosztach paliwa, czy też nauka i poćwiczenie samemu :) nie ma tam toalet i pryszniców, natomiast jeśli komuś by zależało na spaniu w domku 3km od tego miejsca jest karczma z noclegami. Propozycja byłaby taka, by zrobić spotkanie w sobotę i niedzielę. W pierwszy dzień można by zrobić grilla, jakieś pogawędki, %%% itp :) a w niedzielę jakaś wycieczka okoliczna. Co prawda nie ma w centrum jakiś super górskich pasm ani połaci jezior, natomiast można zwiedzić górę Kamieńsk, elektrownię i kopalnię Bełchatów. Wstawiam fotkę okolicy "z lotu ptaka". Stoi tam taka mała budka, więc można się schować czy posiedzieć w ciepłym (choć mam nadzieję, że latem będzie ciepło). Prosiłbym o wasze opinie na ten temat i czy byłby ktoś zainteresowany takim spotkaniem. Pozdrawiam Kamil :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Bardzo fajna propozycja.
Ognisko, kiełbaski i śpiew ... "niskobudżetowe" wspomnienie młodości.
Piszę się na to a jak termin nie będzie kolidował - pojawię się i wydaje mi się że nie tylko ja...
Ostatnio zmieniony sob 19 kwie, 2014 07:58 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
Roman 850
Posty: 337
Rejestracja: ndz 03 maja, 2009 18:46

Nieprzeczytany post autor: Roman 850 »

Witam
Może by wypaliło , ale na razie nic nie obiecuje bo co zaplanuje w tym roku to do d...y, wszystko koliduje. U mnie tradycyjnie ostatni weekend sierpnia - plus minus = jeden weekend.
Też zapraszam to już pomału robi się tradycja , w tym roku to już będzie 6-ty :mrgreen: :mrgreen: .
Lord Vader
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Roman 850 pisze:... to już pomału robi się tradycja :mrgreen: :mrgreen: .
Jasne, jasne ... cytrynówka już przyszykowana ;-)
skawiator
Posty: 166
Rejestracja: śr 15 sty, 2014 16:51

Nieprzeczytany post autor: skawiator »

Wstawiłem na tamtym forum, na tym też daję, żeby nie było, że faworyzuję :)

Wstawiam zdjęcie mapki i dokładnego dojazdu na miejsce :) jeśli ktoś chce nr tel. pisać prywatne wiadomości to podam. Odnośnie dojazdu to najprościej wpisać na gps miejscowość Mzurki, jest to wioska położona na krajowej 8-ce pomiędzy Piotrkowem tryb. a Bełchatowem.
I kilka spraw organizacyjnych:) osoby, które chciałyby nocleg pod dachem, proszę o info to zarezerwuję miejsca w karczmie (miejsc namiotowych nie zabraknie [:DD] ; prosiłbym też o zabranie ze sobą jakiegoś drobnego prowiantu (kiełbasek czy czipsów). W razie pytań, gdybym o czymś zapomniał, proszę pisać :))
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony śr 21 maja, 2014 15:30 przez skawiator, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

To jak już proponujesz - to podaj namiary GPS :-)
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
Artur i Ewa
Posty: 413
Rejestracja: pn 12 mar, 2007 21:07

Nieprzeczytany post autor: Artur i Ewa »

Albo po prostu Link do mapy
Np taki :
https://www.google.pl/maps/place/Gadki+ ... 14ea12c93d

Bo na tym zdjęciu to mało widać :evil:
Ostatnio zmieniony śr 21 maja, 2014 18:41 przez Artur i Ewa, łącznie zmieniany 1 raz.
arturo-bb
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

I jak już się wykrystalizuje podaj oczywiście termin :-D
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
skawiator
Posty: 166
Rejestracja: śr 15 sty, 2014 16:51

Nieprzeczytany post autor: skawiator »

7-8 czerwca :)
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1605
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

skawiator pisze:7-8 czerwca :)
niestety :(
pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

skawiator pisze:7-8 czerwca :)
No to akurat jest zlot VIM-16 w Norwegii :-(
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1605
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

bogdanbc pisze:
skawiator pisze:7-8 czerwca :)
No to akurat jest zlot VIM-16 w Norwegii :-(
i właśnie w tym rzecz i o to chodzi młodzieży forumowej : NO LIMITS, NO GERIATRICS

:lol:
Ostatnio zmieniony czw 22 maja, 2014 19:48 przez wojtekst, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

wojtekst pisze:i właśnie w tym rzecz i o to chodzi młodzieży forumowej : NO LIMITS, NO GERIATRICS

:lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
skawiator
Posty: 166
Rejestracja: śr 15 sty, 2014 16:51

Nieprzeczytany post autor: skawiator »

Wszem i owszem, oficjalnie już, chciałbym zaprosić zacne grono kolegów i koleżanek :clap:
na swoje skromne spotkanie w dniach 4-7 czerwca :isok2:
Kto był w tamtym roku ten wie, kto by chciał nas odwiedzić w tym roku kilka informacji:

Lokalizacja: Kobyłki gm. Grabica
Dostępność:
- miejsca namiotowe (bez ograniczeń)
- miejsca noclegowe - hotel (odległość 8km)
- WC
- nieduża lecz czysta rzeka do umycia lub dojścia do siebie po dniu wcześniejszym :lol:
- brak zabudować w promieniu 500m
- duży las, dużo łąk z siankiem :whatup:
- ognisko
- sklepy małe i duże w promieniu 10km
- niewielka altanka w przypadku śnieżycy
- dla odważnych spora żwirownia i teren do off-roadu :)

Brak:
- prądu
- łazienek
- i wszystkich co za tym idzie udogodnień.

Wstępny plan imprezy:
4.06 (czwartek, boże ciało - wolne) - przyjazd osób chętnych, możliwe przeloty w tandemie na paralotni,
do godzin późnowieczornych organizowany corocznie festyn w pobliskiej miejscowości (rzut kamieniem),
można się napić, potańczyć itd. po zakończeniu festynu dalsza część imprezy, ognisko, śpiewy i spacery :)

5.06 (piątek) - leniwa pobudka, kawka, rzeczna kąpiel, dojście do siebie i ... niespodzianka.

6.06 (sobota) - tego dnia planowana wycieczka krajoznawcza, w zależności od warunków i chęci, krótka, średnia
lub dłuższa :isok2: plan trasy do uzgodnienia.

7.06 (niedziela) - pobudka z samego rana koło południa, śniadanko i komu śpieszno powoli na rumaka, komu mniej
może poczekać na lota lub po prostu odpocząć :)

Plan oczywiście wstępny, do modyfikacji. Impreza oczywiście bezpłatna, zaproszeni wszyscy chętni bez względu
na wiek i pojazd :coolcop: możliwość przyjazdu każdego dnia o każdej porze a także choćby wizyty na pół godzinki
w celu poznawczym :)

Pozdrawiamy:)
SKAWIATOR - Kamil i Patrycja.
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

No i super. Nie wiem sam dlaczego w tamtym roku nie byliśmy, ale jak tylko los pozwoli , to już się piszemy. Pozdrowionka Skawiawiatorki.

Jacek i Kasieńka
Awatar użytkownika
Robert Baran
Posty: 826
Rejestracja: wt 22 lip, 2008 01:08

Nieprzeczytany post autor: Robert Baran »

Bardzo fajny pomysł. Może uda się przyjechać.
Awatar użytkownika
Daras
Klubowicz VCP
Posty: 363
Rejestracja: wt 10 gru, 2013 14:24

Nieprzeczytany post autor: Daras »

W zeszłym roku było nas mało, ale atmosfera była super, no i miejscówka także świetna.
Termin już wpisałem w kalendarz, tylko jeszcze nie wiem w który dzień się zjawię.
Honda Varadero XL 1000 / 2003
Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć, a niebezpieczną myśleć, a nie uczyć się niczego.
Pozdrawiamy, Elcia i Daras
Awatar użytkownika
Pawel Krasowski
Klubowicz VCP
Posty: 414
Rejestracja: pn 26 sie, 2013 11:17

Nieprzeczytany post autor: Pawel Krasowski »

Daras pisze:W zeszłym roku było nas mało, ale atmosfera była super, no i miejscówka także świetna.
Termin już wpisałem w kalendarz, tylko jeszcze nie wiem w który dzień się zjawię.
A to małżonkę znowu zostawisz samą w Bydgoszczy? Nie dobry Darek jesteś :-)
Awatar użytkownika
Daras
Klubowicz VCP
Posty: 363
Rejestracja: wt 10 gru, 2013 14:24

Nieprzeczytany post autor: Daras »

Elka zawsze jest chętna na wyjazdy ze mną a ja z nią, tylko ostatnio jest u niej w pracy problem z urlopami :roll:
Honda Varadero XL 1000 / 2003
Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć, a niebezpieczną myśleć, a nie uczyć się niczego.
Pozdrawiamy, Elcia i Daras
Awatar użytkownika
Pawel Krasowski
Klubowicz VCP
Posty: 414
Rejestracja: pn 26 sie, 2013 11:17

Nieprzeczytany post autor: Pawel Krasowski »

Daras pisze:Elka zawsze jest chętna na wyjazdy ze mną a ja z nią, tylko ostatnio jest u niej w pracy problem z urlopami :roll:
Wydaje mnie się, że na VCP jest kilku lekarzy jeśli wiesz o czym ja mówię ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”