Witam

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
Awatar użytkownika
Darth80
Posty: 130
Rejestracja: sob 28 cze, 2014 18:47

Witam

Nieprzeczytany post autor: Darth80 »

Witajcie.
Jako ze niedługo dokonam zakupu varadero 125 pomęczę Was pytaniami.
Nazywam sie Paweł i mam 34 lata , to będzie mój pierwszy motocykl.
Pozdrawiam! :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pawel Krasowski
Klubowicz VCP
Posty: 414
Rejestracja: pn 26 sie, 2013 11:17

Nieprzeczytany post autor: Pawel Krasowski »

Góra Kalwaria wita. LWG
Awatar użytkownika
Daras
Klubowicz VCP
Posty: 363
Rejestracja: wt 10 gru, 2013 14:24

Nieprzeczytany post autor: Daras »

Witam z Bydzi, powodzenia przy zakupie.
Honda Varadero XL 1000 / 2003
Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć, a niebezpieczną myśleć, a nie uczyć się niczego.
Pozdrawiamy, Elcia i Daras
Awatar użytkownika
Roman 850
Posty: 337
Rejestracja: ndz 03 maja, 2009 18:46

Nieprzeczytany post autor: Roman 850 »

Pomorze wita :mrgreen:
Lord Vader
Awatar użytkownika
Darth80
Posty: 130
Rejestracja: sob 28 cze, 2014 18:47

Nieprzeczytany post autor: Darth80 »

Hej,
dzisiaj stałem sie posiadaczem varadero 125 , jak tylko wszystkie dokumenty zostana zalatwione moto dotrze do mnie do pracy gdzie zajme sie jego doszykowaniem na maxa do sezonu (czyli jak tylko Bronek podpisze ustawe :) ).
Nie mam swiezych fotek wiec wrzuce te zrobiona przez motomotion:
Obrazek
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Ładniutki. Kolorki jak w moim gaźnikowym Wiaderku :-)
P.S. Bez obaw - Bronek wszystko podpisze...
MP
Awatar użytkownika
Darth80
Posty: 130
Rejestracja: sob 28 cze, 2014 18:47

Nieprzeczytany post autor: Darth80 »

ten tez na gaźnikach :)
Varadero XL 125 01r
http://varadero125.com.pl
Awatar użytkownika
paproh
Posty: 75
Rejestracja: sob 28 wrz, 2013 10:29

Nieprzeczytany post autor: paproh »

Pomorze środek Wita :-D
Awatar użytkownika
Darth80
Posty: 130
Rejestracja: sob 28 cze, 2014 18:47

Nieprzeczytany post autor: Darth80 »

Wczoraj moje wiaderko rozpoczęło gruntowny remont :) . Niestety warszawski komis motomotion gdzie kupiłem sprzęt nie do końca chyba wie co oznacza w opisie aukcji "nie wymaga inwestycji".
Na chwile obecna wymieniłem - olej+filtr (motul) , świece (ngk), tarcze tyl (brembo) + klocki (ferodo) , plyn hamulcowy (ferodo) i zamontowałem stopkę centralna. Jeszcze wymiana filtra powietrza (mam orginal), zmieniam zarowki ze standardowych bankowych na te ulepszone h6 i postojowki na ledy, napęd od DiD jak tylko dotrze i chyba jestem gotowy do jeżdżenia :). Z planow "tuningowych" zmienie chyba lusterka na troszke wieksze i w innym ksztalcie.
Obrazek
Varadero XL 125 01r
http://varadero125.com.pl
tyranek
Posty: 24
Rejestracja: pt 11 lip, 2014 20:01

Nieprzeczytany post autor: tyranek »

No ładnie ;-) Jeśli można wiedzieć to ile kosztowała cie podstawka ? Może założysz jakiś temat o swojej Hondzie ? Widzę że sprzęt masz profesjonalny (podnośnik) więc i wiedze musisz mieć. Fajnie tak poczytać co ktoś robi, a i "zgapić" można wiele :-P
Awatar użytkownika
Darth80
Posty: 130
Rejestracja: sob 28 cze, 2014 18:47

Nieprzeczytany post autor: Darth80 »

Honde robie w pracy a ze praca zwiazana z motoryzacja to i sprzet jakis tam jest a wiedza? glownie fora, youtube i manual hondy :)
stopke kupilem uzywana za 350pln , wiem ze w przedziale 350-400pln mozna zamowic orginal z hondy ale czas oczekiwania jest dosyc dlugi http://czescihonda.motorista.pl/szukaj/model
Ostatnio zmieniony śr 23 lip, 2014 21:27 przez Darth80, łącznie zmieniany 1 raz.
Varadero XL 125 01r
http://varadero125.com.pl
tyranek
Posty: 24
Rejestracja: pt 11 lip, 2014 20:01

Nieprzeczytany post autor: tyranek »

Kurcze Paweł, czy czasem te dwa zdjęcia to nie dwa inne motory ? Czy tyle już powymieniałeś, opony, ciężarki kierownicy, szybka, brak podstawki pod kufer.

Do założenia tematu namawiam, bo miałbym skąd czerpać wiedzę i pomysły. Osobiście też chciałbym zmienić lusterka, jednak swoim motorkiem zajmę się w zimę. Teraz brak funduszy :-(. Robię tylko podstawy (płyny + filtr oleju). Zastanawiam się jeszcze nad zębatką, bo mam założoną z tyłu na prędkość (mniejszą) a przy mojej masie (ponad 110 kg :oops: ) motorek na piątce zwalnia.
Daniel63
Posty: 12
Rejestracja: czw 26 gru, 2013 21:45

Nieprzeczytany post autor: Daniel63 »

Witam niebieski jest ok!
Awatar użytkownika
Darth80
Posty: 130
Rejestracja: sob 28 cze, 2014 18:47

Nieprzeczytany post autor: Darth80 »

tyranek pisze:Kurcze Paweł, czy czasem te dwa zdjęcia to nie dwa inne motory ? Czy tyle już powymieniałeś, opony, ciężarki kierownicy, szybka, brak podstawki pod kufer.
kuferek zdemontowany bo jest lakierowany pod kolor moto (bedzie niebiesko-czarny, dolu na srebrno nie bede malowal), reszta faktycznie powymieniana (opona przod tak jak zauwazyles i szyba na turystyczna). Moge polecic goscia od czesci z trojmiasta - zajmuje sie tylko varadero 125 - arksek@poczta.fm , pomocny i ma duza baze czesci (na allegro i olx tez go znajdziesz). Pozdrawiam
Varadero XL 125 01r
http://varadero125.com.pl
Awatar użytkownika
Maciej
Posty: 69
Rejestracja: wt 20 maja, 2014 09:46

Nieprzeczytany post autor: Maciej »

Witam, ładny rumak. Szerokości.
Max
Galar
Posty: 226
Rejestracja: czw 28 lut, 2013 00:10

Nieprzeczytany post autor: Galar »

Darth80 pisze:Wczoraj moje wiaderko rozpoczęło gruntowny remont :) . Niestety warszawski komis motomotion gdzie kupiłem sprzęt nie do końca chyba wie co oznacza w opisie aukcji "nie wymaga inwestycji".
Na chwile obecna wymieniłem - olej+filtr (motul) , świece (ngk), tarcze tyl (brembo) + klocki (ferodo) , plyn hamulcowy (ferodo) i zamontowałem stopkę centralna. Jeszcze wymiana filtra powietrza (mam orginal), zmieniam zarowki ze standardowych bankowych na te ulepszone h6 i postojowki na ledy, napęd od DiD jak tylko dotrze i chyba jestem gotowy do jeżdżenia :). Z planow "tuningowych" zmienie chyba lusterka na troszke wieksze i w innym ksztalcie.
Obrazek
To już wiem kto podkupił mojemu synowi małe viadro :mrgreen:
Awatar użytkownika
Darth80
Posty: 130
Rejestracja: sob 28 cze, 2014 18:47

Nieprzeczytany post autor: Darth80 »

prawcowita sobota :P
lancuch i zebatki wymienione, plyn hamulcowy tez, w lampach siedza ledowe postojowki a glowne reflektory zmienione na H6 (duzo lepiej swieca)
Obrazek
Obrazek
Varadero XL 125 01r
http://varadero125.com.pl
tyranek
Posty: 24
Rejestracja: pt 11 lip, 2014 20:01

Nieprzeczytany post autor: tyranek »

Ładnie wygląda ten nowy napęd. Widzę że kuferek będzie wyglądał jak nowy i dedykowany pod malowanie Twojej Hondy ;-). Fajnie to będzie wyglądać.
Awatar użytkownika
Darth80
Posty: 130
Rejestracja: sob 28 cze, 2014 18:47

Nieprzeczytany post autor: Darth80 »

kuferek w sumie jest nowy :) tylko pomalowany zeby ladniej sie wpasowal w sylwetke moto
Varadero XL 125 01r
http://varadero125.com.pl
tyranek
Posty: 24
Rejestracja: pt 11 lip, 2014 20:01

Nieprzeczytany post autor: tyranek »

Paweł zaskakujesz mnie i jednocześnie zawstydzasz. Kupe kasy ładujesz w swoje cacko ;-). Jednak z drugiej strony to przyjemniej się lata na sprzęcie co wygląda jak nówka :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”