Ultymatywny 50.000 km Test Vfr1200XD

Ano młodszy ale przerośnięty brat Varadero
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Przylatujące ptaki gadają iż rozpadł Ci się na autobanie dyfer przy 220km/h :shock: :-(
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

szuler pisze:Przylatujące ptaki gadają iż rozpadł Ci się na autobanie dyfer przy 220km/h :shock: :-(
O cię Florek :shock:
MP
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 832
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

coś na temat: TU albo po germańsku TU
Awatar użytkownika
dj.1
Posty: 696
Rejestracja: pn 21 sty, 2008 11:47

Nieprzeczytany post autor: dj.1 »

Ofizialne info na ten temat ukarze sie dla wszystkich w ultymatywnym 100.000 km Test, ktory ukarze sie napewno jeszcze w tym sezonie :mrgreen:
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Rudolf - nie zamgławiaj tylko napisz co i jak. Kilku z forumowiczów ma Crosstourery i info od Ciebie jest bardzo istotne.
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
dj.1
Posty: 696
Rejestracja: pn 21 sty, 2008 11:47

Nieprzeczytany post autor: dj.1 »

szuler pisze:Rudolf - nie zamgławiaj tylko napisz co i jak. Kilku z forumowiczów ma Crosstourery i info od Ciebie jest bardzo istotne.
posiadacze moga spac spokojnie bo : od 2012 roku zostalo sprzedanych w de 2300 sztuk i jak do tej pory zlamal sie przegub kardana tylko u mnie , (szczerze mowiac byl to nawet moj plan bo chcialem wreszcie (po AT i XLV) udowodnic hondzie ze na gwarancji cos wkoncu mi musza zaplacic) raczej powinni sie martwic forumowicze na Gsach , bo tam takie powazne awarie to normalka , zerknijcie tylko na forum niemieckiego GSa i juz po zadymie bedzie. :mrgreen:
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Dziękujęmy bardzo - i to jest właściwa postawa, tak trzymaj :lol:
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

szuler pisze:Dziękujęmy bardzo - i to jest właściwa postawa, tak trzymaj :lol:
Zważywszy, że nie zapomnial wspomnieć o gsie ::J:: Ja juz się zaczynam martwić zgodnie z zaleceniem kolegi :-(
Ostatnio zmieniony sob 07 mar, 2015 00:46 przez DarekN, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 832
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

dj.1 pisze:do tej pory zlamal sie przegub kardana tylko u mnie , (szczerze mowiac byl to nawet moj plan bo chcialem wreszcie (po AT i XLV) udowodnic hondzie ze na gwarancji cos wkoncu mi musza zaplacic
plan wykonany :!: brawo ::J::

::bmw:: psują się przez złoślwośc producenta...a chądy na zamówienie właścicieli ::klap::
Ostatnio zmieniony sob 07 mar, 2015 14:20 przez kocur_q, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Irek
Klubowicz VCP
Posty: 136
Rejestracja: czw 03 maja, 2007 20:17

Nieprzeczytany post autor: Irek »

Po analizie tematu na niemieckim forum nasuwa się kilka uwag.Koszt części to jedyne 2600 Euro.Trzeba było na nie czekać tylko 30 dni.Za 2600 Euro to można kupić jakieś 17 zestawów napędowych do Wiaderka.Wymiany można dokonać samodzielnie w jakieś plus minus trzy godziny.Przy założeniu aby wymieniać zestaw napędowy co ok 40 Tkm, nawet jak sprawia wrażenie,że jest jeszcze ok, to wychodzi ,że mamy materiał na jakieś 700.000 km ! Przegub kardana rozleciał się po 64.000 km.To ja chyba nie chcę tego kardana

Pozdrawiam serdecznie
Irek
viadrowiec
Posty: 26
Rejestracja: wt 04 lis, 2014 11:47

Nieprzeczytany post autor: viadrowiec »

Hmm ja w mojej Hondzie VT 500E miałem wałek kardana. Motocykl rocznik 83', oryginalny wał przez 30 lat. Wg. instrukcji wymiana oleju (najtańszy przekładniowy spełnia normy z tamtych lat) co bodaj 20.000. Pojechałem nawet raz do serwisu żeby zerknęli w jakim stanie jest wałek, ale ponoć wcale nie widać śladów zużycia. Dodam, że wahacz (w którego wnętrzu jest wałek) był o przekroju koła o bardzo niedużym promieniu. W porównaniu z wahaczem w GSie to była miniaturka.

Kardan najlepsza rzecz pod słońcem, po przesiadce na łańcuchowce kląłem na czym ziemia stoi na wieczną pielęgnację układu napędowego. Dla mnie jedyny (obok znacznej wagi) minus Varadero to właśnie brak kardana.

--edit--

Dodam, że na tym motocyklu przejechałem pewnie 30kkm, ma obecnie 87kkm, przy czym na 100% jest to już n-te nawinięcie :)
Ostatnio zmieniony śr 18 mar, 2015 21:48 przez viadrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 832
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

dj.1 pisze: posiadacze moga spac spokojnie bo : od 2012 roku zostalo sprzedanych w de 2300 sztuk i jak do tej pory zlamal sie przegub kardana tylko u mnie
zimowy sen posiadaczy Crossów już chyba nie tak SPOKOJNY :shock:
Ostatnio zmieniony ndz 24 sty, 2016 20:01 przez kocur_q, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

o cholera Honda jeszcze w Pl chyba nie wzywała na tego typu akcje serwisowe
Artur-ntv
Posty: 15
Rejestracja: śr 10 paź, 2012 08:13

Nieprzeczytany post autor: Artur-ntv »

Mija rok, ciekaw jestem ile teraz ma nalotu Twój Crosstourer:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Crosstourer 1200”