Sprzedam Spodnie tekstylne Vanucci wielosezonowe

Awatar użytkownika
grzeznik
Posty: 45
Rejestracja: pn 16 cze, 2014 20:26

Sprzedam Spodnie tekstylne Vanucci wielosezonowe

Nieprzeczytany post autor: grzeznik »

Witam
Mam do sprzedania spodnie tekstylne roz 56, jak nowe, kupiłem w komplecie, klient nie chciał sprzedać osobno więc kupiłem całość z nadzieją że odsprzedam spodnie(żałuję że za małe),
o jakości nie trzeba pisać, posiadają podpinkę, materiał CORDURA, SYMPATEX, koleś przelatał w ciuchach 400 km i mi odsprzedał komplet kosztował w LOUISIE 599 euro za komplet zapłaciłem 1300 PLN jak za spodnie dostanę 6 stówek będzie ok!
Mogę przysłać na Priwa zdjęcia, kolor czarno-grafitowy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony pn 20 paź, 2014 07:58 przez grzeznik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2426
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

To podaj jeszcze rozmiar - cm od kroku do końca nogawki, od kroku do środka kolana.
Obwód w pasie 56 czyli 112 cm ? (też sprawdź).
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

bogdanbc pisze:To podaj jeszcze rozmiar - cm od kroku do końca nogawki, od kroku do środka kolana.
Obwód w pasie 56 czyli 112 cm ? (też sprawdź).
Nie, Bogdanie - Włosi najczęściej podają rozmiar właśnie w tej notyfikacji. Liczba 56 mówi tutaj wszystko. Czyli na mnie na przykład za duże, bo mój rozmiar to 52, góra 54. No, chociaż faktycznie trochę racji w tym jest - powinienem powiedzieć, że liczba 56 mówi wszystko użytkownikom włoskich ubrań ;-)
MP
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2426
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Czyli nie obrażając nikogo - spodnie dla Napoleona, (choć to nie Włoch) ?
Ostatnio zmieniony pn 20 paź, 2014 09:50 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Też nie - Napoleon nosiłby rozmiar 48, góra 50. 56 natomiast to raczej taka dolna XL-ka. W każdym razie w tej jednej liczbie są "zaszyte" wszystkie szczegółowe wymiary wdzianka - tutaj zamieszczam przykładową tabelę firmy Dainese. Co ciekawe - w Europie nr 56 to 56, ale już w Stanach nasze 56 to ich 46, jakby tam ludzie byli nieco, hmm... więksi :?: ;-)
MP
ODPOWIEDZ

Wróć do „(S) sprzedam”