Kupię Viadro >=2007

Awatar użytkownika
pawelrider
Posty: 37
Rejestracja: wt 27 maja, 2014 13:28

Kupię Viadro >=2007

Nieprzeczytany post autor: pawelrider »

Siema koledzy.
Może niektórzy zapamiętali mnie z Jesionki 2014. Przyjechałem z wlkp jako jeden z ostatnich, taką czarną matową strzałą, która jest z resztą do sprzedania i jest godna polecenia: http://otomoto.pl/honda-varadero-xl-100 ... 36530.html,
Dozbierałem trochę kasy i chciałbym zmienić moto. Interesuje mnie model SD02 a najlepiej SD03 i celuję w rocznik 2007 i młodszy. Oczywiście nie pogardzę i starszym rocznikiem SD02 jeśli będzie na czym oko zawiesić. A tak naprawdę docelowo w garażu ma stać GS, ale jeszcze nie w tym sezonie/
Jeśli ktoś z forumowiczów może polecić/ma do sprzedania/wie/słyszał o jakimś zacnym moto będę wdzięczny za kontakt.
Pozdrówko
Paweł
Ostatnio zmieniony sob 14 lut, 2015 13:24 przez pawelrider, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grzechutek
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 05:26

Nieprzeczytany post autor: Grzechutek »

Spóźniłeś się Bracie tydzień! Nasz klubowy kolega Marek z Konstancina sprzedał swoje SD02 (2006) w idealnym stanie w komisie Hondy za 13.000zł :(
Awatar użytkownika
pawelrider
Posty: 37
Rejestracja: wt 27 maja, 2014 13:28

Nieprzeczytany post autor: pawelrider »

No to pozostaje mi tylko żałować i czekać na następną okazję.
A swoją drogą 2006 r za 13 tys? Jakaś mega promocja, albo sprzedaż w afekcie.
Awatar użytkownika
Grzechutek
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 05:26

Nieprzeczytany post autor: Grzechutek »

Kupił w tym salonie nowego Crosstourera i Wiadro zostawił w rozliczeniu. Luty - ceny pozasezonowe...
Awatar użytkownika
pawelrider
Posty: 37
Rejestracja: wt 27 maja, 2014 13:28

Nieprzeczytany post autor: pawelrider »

A to inna spawa.
Jeśli stać Cię na nowy motocykl, starego bardziej się "pozbywasz" niż sprzedajesz.
Chyba też bym tak zrobił... nowy motocykl ..... fajowo.
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Paweł: U Pomirskiego w Gdańsku stoi czarne Varadero z 2008 roku, ubrane w kufry Givi, centralna stopka, scotoiler, nowe opony, przebieg 49kkm z groszami, przygotowane do sezonu. Moto to kupione w salonie u Pomirskiego i przez niego serwisowane, bezwypadkowe, jeden właściciel - moto pewne, siadać i jechać. Dzisiaj je oglądałem. Podumaj :-D
Ostatnio zmieniony czw 05 mar, 2015 15:31 przez szuler, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
pawelrider
Posty: 37
Rejestracja: wt 27 maja, 2014 13:28

Nieprzeczytany post autor: pawelrider »

szuler pisze:Paweł: U Pomirskiego w Gdańsku stoi czarne Varadero z 2008 roku, ubrane w kufry Givi, centralna stopka, scotoiler, nowe opony, przebieg 49kkm z groszami, przygotowane do sezonu. Moto to kupione w salonie u Pomirskiego i przez niego serwisowane, bezwypadkowe, jeden właściciel - moto pewne, siadać i jechać. Dzisiaj je oglądałem. Podumaj :-D
Dzięki za info. Orientujesz się czy moto jest wystawione gdzieś w necie? Sprawdzałem na ich stronie, ale nic nie ma poza h. transalp. A dojrzałeś może ile grajcarów życzy sobie Pan Pomirski za to moto?
Awatar użytkownika
Grzechutek
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 05:26

Nieprzeczytany post autor: Grzechutek »

Potwierdzam, pewne Wiaderko sprawdzone przez autoryzowany serwis, sporo dodatków, przebieg 48000 potwierdzony przeglądami w tymże serwisie, Sam bym je łyknął ale moje MOTO ma u mnie (dzięki szlachetnym Klubowiczom) dożywocie.
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

pawelrider pisze:Dzięki za info. Orientujesz się czy moto jest wystawione gdzieś w necie? Sprawdzałem na ich stronie, ale nic nie ma poza h. transalp. A dojrzałeś może ile grajcarów życzy sobie Pan Pomirski za to moto?
Dwoń do nich. Jeszcze go nie wystawili bo to jest bardzo świeża sprawa. Gość bierze od nich Crosstourera i zostawia Varadero w rozliczeniu. Cały temat jest w trakcie domykania a Crosstourer w trakcie dozbrajania.
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
Grzechutek
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 05:26

Nieprzeczytany post autor: Grzechutek »

Cena, myślę cirka 22-23 tysi. Okazja w tej zbroi.
Awatar użytkownika
pawelrider
Posty: 37
Rejestracja: wt 27 maja, 2014 13:28

Nieprzeczytany post autor: pawelrider »

A nie macie może namiarów na byłego właściciela?
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Nie mam. Pomirski na pewno Ci poda jak będziesz chcieć znać jakieś szczegóły o moto. Co do sprzedaży to już chłopaki od Pomirskiego są partnerami do rozmowy.
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
pawelrider
Posty: 37
Rejestracja: wt 27 maja, 2014 13:28

Nieprzeczytany post autor: pawelrider »

Szulerku. Dzięki za cynka.
Jutro (w zasadzie już dzisiaj) do nich zadzwonię.
ODPOWIEDZ

Wróć do „(K) kupię”