Varadero XL1000 2004 rok

Awatar użytkownika
lotnik78
Klubowicz VCP
Posty: 690
Rejestracja: śr 14 sty, 2009 22:54

Varadero XL1000 2004 rok

Nieprzeczytany post autor: lotnik78 »

Motocykl zadbany, wszystko zawsze robione na czas lub przed czasem. Wyposarzony praktycznie we wszystko co dało sie dokupić a jest przydatne do dalszych podroży. 3 Kufry, dodatkowe światła, nawigacja, gniazdo 12V, grzane manetki, podwyższenie kierownicy, osłony błotnika tył i przód, akcesoryjne siedzenie z wkładkami żelowymi, gmole, szersza stopka itp.
Bezawaryjnie zwiedził kawał Europy więc przebieg to 65 tyś, choć ostatnio mało jeżdzę bo praca i rodzina skraca mi łańcuch.
Opony Anakee z przebiegiem około 7 tys.
Zestaw napędowy nowy, wczoraj zamontowany DID + JT
Motocykl znany na forum, uczestniczy w zlotach Varadero od 2009 roku.
Nie miałem nim gleby na szczescie.
Wiecej info na telefon 601190517 lub 695171888

Wystawiłem tez na allegro drożej - tam sa zdjęcia jak ktoś chce zobaczyć jak wygląda czarne Varadero :)
Lokalizacja Lublin.
Sprzedaję bo chcę kupić ten co sie bardziej psuje ale za to ma większe cycki :)


aaaaaaaaaaa, zapomniałem , sprzedam też skuter Honda Vision 110 cm3 rok prod 2012, przebieg 8tys km w cenie 4500zł (raczej bez negocjacji) kolor niebieski, stan jak nówka, kuferek też jakiś znajdę.

[ Dodano: Śro 19 Sie, 2015 21:56 ]
Jako ze po mój motocykl nie ustawiła się kolejka, a szkoda bo jak cześć klubowiczów może poświadczyć ze jest zadbany i dobrze wyposażony ;).
Ogłaszam promocję, bo mam na oku sprzęt do kupienia i niestety nie jest to wcześniej zakładane BMW; ) A jest pilne.
Cena spada o 1000zł.
Co więcej - jak to w promocji, wyposażenie, stan techniczny i przebieg do ustalenia ;) 😀 Tylko szybko bo tamten poczeka tylko tydzien , a obiecałem żonie ze jak nie sprzedam to nie kupię :)

[ Dodano: Sob 30 Sty, 2016 19:14 ]
Motocykl sprzedałem, nie było łatwo się rozstać ;) Pojechał nad morze
Nowemu właścicielowi życzę by mu służył tak dobrze jak mi.
Mam nadzieję że wiadro zostanie w VaraderoClubie ;)
Ostatnio zmieniony sob 30 sty, 2016 19:11 przez lotnik78, łącznie zmieniany 4 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „(S) sprzedam”