Wolne tematy...jak dojechać, co i gdzie robić, itd. itp.

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Życie jest pełne niespodzianek... :-D Fajnie że tak jest :-D
Ostatnio zmieniony pn 26 wrz, 2016 11:32 przez szuler, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Merlin
Posty: 165
Rejestracja: czw 22 sie, 2013 06:35

Nieprzeczytany post autor: Merlin »

stoldar pisze:A tu ciekawostka...
Może niektórzy pamiętają, jak na rozpoczęciu w Mrzeżynie miałem historie ze śrubą dokręcającą półkę kierownicy do łożyska... gdzieś na odcinku z Łodzi do Mrzeżyna odkręciła się i zniknęła, została sama podkładka. Duża obawa , trochę stresu co może się stać bez niej. Powrót i zakup nowej...
A tu dziś po powrocie z naszego zlotu patrzę, jak na wewnętrznej części osłony przytrzymana przewodami odpowietrzającymi leży , błyszcząca śruba ...ta która odkręciła się w kwietniu... Przejechałem z nią z 3 tys. km ( całą drogę powrotną do Łodzi, wyjazd i powrót na VIM do Niemiec , krótkie wycieczki i zakończenie sezonu ) aż zsunęła się na koniec sezonu, pokazując swoje oblicze... Teraz mam dwie :lol:
A i jeszcze jeden hit...w tym sezonie zjechałem trochę Europy, trasy w Polsce, miałem kontrolę na dojazdówce do Mrzeżyna z badaniami technicznymi , które skończyły się w VII 2015 r. . Teraz oczywiście już wszystko na legalu, to taki znak,że "dobra karma" powraca, jak ta śruba do właściciela ...
Pozdrawiam wszystkich zakręconych na punkcie 2 kółek ::U::
Fart jakich mało, puść szybko Totka :-D
ODPOWIEDZ

Wróć do „2016 - Zakończenie SMARDZEWICE”