Bałkany 2017

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
Artur i Ewa
Posty: 413
Rejestracja: pn 12 mar, 2007 21:07

Nieprzeczytany post autor: Artur i Ewa »

Myślę że to co poleca Antek jest Ok.
Sam korzystam z ubezpieczenia Allianz z assistance w pakiecie. Zresztą nie tylko ja.
Sprawdza się.
Parę razy już uratowało nam skórę.
arturo-bb
skawiator
Posty: 166
Rejestracja: śr 15 sty, 2014 16:51

Nieprzeczytany post autor: skawiator »

to tylko ja nigdy nie mogę dodzwonić się nigdzie jak coś się stanie?

Miałem jakieś assistance na samochód z liberty kilka lat temu, raz pani odebrała, powiedziała, że zaraz oddzwonią i tak czekam do dziś na telefon... :mrgreen: drugi i kolejny raz już nikt nie odebrał.

Na te ubezpieczenia allianz dzwoniłem gdy wykupywałem assistance na pierwszy swój wyjazd. Również przez cały dzień się nie dodzwoniłem (choć chciałem tylko się dopytać i sprawdzić jak to jest).

Ale to tylko moja opinia i nie chcę robić nikomu złej reklamy. Może zawsze miałem pecha :-P
Uważam, że jak się coś zepsuje na końcu świata to tylko sami możemy sobie pomóc ;-)
Awatar użytkownika
Artur i Ewa
Posty: 413
Rejestracja: pn 12 mar, 2007 21:07

Nieprzeczytany post autor: Artur i Ewa »

We Włoszech jak stwierdziłem że odkręciło się tylne koło na autostradzie i zgubiłem nakrętkę to dodzwoniłem się od strzału.Po godz. była laweta. Po kolejnej miałem już Hotel.
Dwa dni laby ( bo w Sierpniu we Włoszech kupa luda ma wolne a to była sobota) i bezkosztowo ( tylko za nakretkę 23€) do domu.
Co prawda nie jest łatwo uzyskać jakieś info co do stanu motocykla bo wszystko idzie droga e-mailową : tzn. ja dzwonię do Warszawy ,Wa-wa pisze do Rzymu, Rzym do najbliższego serwisu a potem z powrotem.To trwa.
Ale działa :lol:
arturo-bb
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”