Witam wszystkich

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
detom
Posty: 3
Rejestracja: wt 04 paź, 2016 18:27

Witam wszystkich

Nieprzeczytany post autor: detom »

Jestem od bardzo niedawna posiadaczem xl1000, chyba poszedłem po bandzie jako że to pierwsze moto od ponad dwudziestu lat, kiedy to namiętnie pędzałem wspaniałą WSKą 175 (proszę sie nie śmiać za głosno :mrgreen: ). Szukając motocykla nastawiałem sie na jakiś turystyk typu CBF, ale trafiło się viadro nie zjeżdżone, zadbane z polecenia Darka (Stajnia Mustangów) chyba najlepszego motomechanika z okolic Siedlec, do tego odrobina zachęty ze strony kumpla trampkowca i stało sie ;-)
Z osiągnięć motocyklowych największe jak na razie to nie zaliczenie gleby na viaderku ::U::
Nie mam konkretnych planów wyprawowych, dałem sobie rok na przypomnienie i doszlifowanie techniki jazdy, a potem się zobaczy...
Znalazłem to forum i grzech było nie skorzystać, mam nadzieję poznać tu tajniki i zakres prac jakie sam mogę wykonać przy moto, typowe usterki-sposoby ich usunięcia oraz garażowe sposoby poprawy "fabryki".
Pozdrawiam Tomek
Ostatnio zmieniony śr 19 kwie, 2017 19:54 przez detom, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Pozdrowienia z Łodzi i dużo radości ze śmigania teraz i w nowym sezonie ;-)
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Witaj. Nie Ty jeden siadłeś na Varadero po długiej przerwie i funkcjonowaniu w innym świecie moto - jest to mocne doświadczenie :-D Samych przyjemności na Varadero :-D
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 220
Rejestracja: wt 23 lut, 2016 22:01

Nieprzeczytany post autor: Antek »

Łódzkie Wita 8-)
Nie łam się, idzie ogarnąć tę moc. Ja też jestem posiadaczem viaderka od kwietnia tego roku po dwudziestoletniej przerwie (MZ ETZ 250) i nakręcone do dziś około 13000km i nadal rośnie ;-)
Awatar użytkownika
Daras
Klubowicz VCP
Posty: 363
Rejestracja: wt 10 gru, 2013 14:24

Nieprzeczytany post autor: Daras »

Bydzia WIta 8-)
Być posiadaczem Viaderka to czysta przyjemność ;-)
Honda Varadero XL 1000 / 2003
Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć, a niebezpieczną myśleć, a nie uczyć się niczego.
Pozdrawiamy, Elcia i Daras
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”