Zaciski hamulcowe SD01

lord_wiader

Zaciski hamulcowe SD01

Nieprzeczytany post autor: lord_wiader »

kupię zaciski hamulcowe do SD01 w dobrm stanie (może ktoś sprzedaje wiaderko na części).
pozdrawiam
Tomek
krzys72
Posty: 26
Rejestracja: ndz 01 wrz, 2013 13:02

Nieprzeczytany post autor: krzys72 »

Kolego na allegro widziałem gościu sprzedaje po 140 zł za sztuke,ale chyba od rocznika 2003-2004 ale to moim zdaniem niema znaczenia bo są identyczne poza kolorem :-D
lord_wiader

Nieprzeczytany post autor: lord_wiader »

krzyś72 pisze:Kolego na allegro widziałem gościu sprzedaje po 140 zł za sztuke,ale chyba od rocznika 2003-2004 ale to moim zdaniem niema znaczenia bo są identyczne poza kolorem :-D
dzięki, ale ten rocznik, to SD02, czyli wersja z wtryskiem. Nie jestem przekonany czy zaciski będą identyczne. Zarówno w wiaderku, jak i np. w Goldwing'u z zacisków wychodzi duża ilość przewodów hydraulicznych (system dual) muszę sprawdzić czy w obu wersjach wygląda to identycznie.
ale dzięki za info
krzys72
Posty: 26
Rejestracja: ndz 01 wrz, 2013 13:02

Nieprzeczytany post autor: krzys72 »

Kolego każde Viaderko ma duala,tak więc moim zdaniem musi pasowac!ale popytaj jeszcze ;-) pozdrawiam
lord_wiader

Nieprzeczytany post autor: lord_wiader »

krzyś72 pisze:Kolego każde Viaderko ma duala,tak więc moim zdaniem musi pasowac!ale popytaj jeszcze ;-) pozdrawiam
Dziękuję, popytam i też pozdrawiam
krzys72
Posty: 26
Rejestracja: ndz 01 wrz, 2013 13:02

Nieprzeczytany post autor: krzys72 »

;-) pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pawel Krasowski
Klubowicz VCP
Posty: 414
Rejestracja: pn 26 sie, 2013 11:17

Nieprzeczytany post autor: Pawel Krasowski »

Skoro felgi, tarcze i klocki mają takie same parametry to musi pasować. Poza tym wydaje mnie się, że zasilanie gaźnikowe czy wtryskowe motocykla nie ma nic wspólnego z układem hamulcowym.
Chyba Robert kiedyś pisał, że elementy układu hamulcowego w hondach są wymienne między modelami (kwestia podejścia tarcz od CBR do wiadra).
Awatar użytkownika
Robert Baran
Posty: 826
Rejestracja: wt 22 lip, 2008 01:08

Nieprzeczytany post autor: Robert Baran »

Moim zdaniem założy sie da, ale trzeba założyc klocki od SD01. Co do tyłu sam mam zacisk od SD01 tylny i różni si tylko kolorem. Jażmo nie ma też mocowania na czujnikABS.
ODPOWIEDZ

Wróć do „(K) kupię”