Poproszę o opinie o moto / salonie

liberty47
Posty: 5
Rejestracja: wt 07 lut, 2017 12:55

Poproszę o opinie o moto / salonie

Nieprzeczytany post autor: liberty47 »

Witam szanownych forumowiczów. Będę bardzo wdzięczny za opinie nt. moto - może ktoś się interesował; i o salonie czy może ktoś już miał z nim do czynienia. Z góry dziękuję za odpowiedź
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-var ... 16ccc345a0
Pawel
Posty: 21
Rejestracja: śr 04 cze, 2014 19:41

Nieprzeczytany post autor: Pawel »

Wygląda na sprowadzoną z UK. Zegary w milach, lampa pewnie też angol. Po naklejkach domyślam się, że malowane plastiki.
krzys72
Posty: 26
Rejestracja: ndz 01 wrz, 2013 13:02

Nieprzeczytany post autor: krzys72 »

Czesć kolego ;-) to że angol nie znaczy od razu że szrot! :-> słuchaj jak dasz rade wyciągnąć od gościa numer rejestracyjny angielski tego viaderka,to sprawdze jego historie :-P ja śmigam też viaderkiem z uk,kupiłem od gościa 7 latka z przebiegiem 13.300 mil wszystkie elementy znakowane i moto wyglądało jak z salonu,sprawdziłem jego historie od pierwszej rejestracji i tak było.Słuchaj mieszkalem i pracowałem w uk 3 lata i wiem jak wygląda u nich eksploatacja motocykli!Wiadomo że niema pewności w 100 % ale angoli stać na motocykle do jazdy na codzień do pracy i na sprzęty do turystyki ;-) i tak było właśnie w moim przypadku :mrgreen: Gość śmigał kolo komina trampkiem 650 a na wyprawy do europy miał viaderko ;-) Pojechał pozwiedzał i sprzedał bo stwierdził że to za duże moto dla niego :roll: bez urazy ale mały konus miał ledwo 170cm wzrostu :mrgreen: jeśli chcesz zobaczyć jak może wyglądac sprzęt z uk to zapraszam do mnie,mieszkam 50 km od Leszna i 120 od Wrocławia a więc rzut beretem ;-) pozdrawiam
liberty47
Posty: 5
Rejestracja: wt 07 lut, 2017 12:55

Nieprzeczytany post autor: liberty47 »

dziekuje za odpowiedzi.
moto sprzedane, trudno szukam dalej :)
krzys72
Posty: 26
Rejestracja: ndz 01 wrz, 2013 13:02

Nieprzeczytany post autor: krzys72 »

No tak myślałem ze gość sprzeda bo nieżle wyglądało i było dobrze wyposażone ;-) powodzonka kolego ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „(P) poszukuję”