Sprzedam Varadero 1000

Mi5iek
Posty: 5
Rejestracja: pn 17 lis, 2014 22:18

Sprzedam Varadero 1000

Nieprzeczytany post autor: Mi5iek »

Witam .
Trochę z żalem serca ,ale trudno sprzedam viadro 2004r w bardzo dobrym stanie.
Moto kupione od Stoldara w 2015 roku . Moto z kuframi ,gmolami,podgrzewanymi manetkami i Scotoilerem + tankbag. Viadderko nigdy nie zawiodło i dużo wspomnień przyniosło . Moto z polskiego salonu ,pełna historia. 8x tysiecy przebiegu -nie pamietam dobrze bo moto jeszcze spi jeszcze pod kolderką .
Serwisowany i dbany z należytą dbałością zgodnie z zaleceniami Darka .
Narazie żona jest na mnie obrażona ,że chce oddać naszego wiernego rumaka ,ale koledze z garażu rodzi sie w tym roku dziecko więci rezygnuje tymczasowo z jazdy i mam okazję przesiąść się na młodszy model czegoś mocniejszego . Narazie nigdzie moto nie wystawiałem -nawet zdjęć nie robiłem do sprzedaży . Oferta do końca tygodnia tylko dla was -forumowiczów . W sobotę nam zamiar wstawić na allegro /olx . Cena wywoławcza 17500zł . Polecam
https://www.olx.pl/i2/oferta/honda-vara ... kI5E6.html
Ostatnio zmieniony ndz 05 mar, 2017 01:53 przez Mi5iek, łącznie zmieniany 1 raz.
...dzieli nas odległość ,łączy wspólna pasja...
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Mogę tylko polecić ten egzemplarz ;-) , bo jeszcze pewnie długo będzie mógł służyć kolejnym właścicielom ...
Mi5iek
Posty: 5
Rejestracja: pn 17 lis, 2014 22:18

Nieprzeczytany post autor: Mi5iek »

temat nieaktulany
Ostatnio zmieniony ndz 26 mar, 2017 22:04 przez Mi5iek, łącznie zmieniany 1 raz.
...dzieli nas odległość ,łączy wspólna pasja...
ODPOWIEDZ

Wróć do „(S) sprzedam”