Białystok i akalica

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
cichy73
Posty: 2
Rejestracja: wt 28 mar, 2017 13:28

Białystok i akalica

Nieprzeczytany post autor: cichy73 »

Witam serdecznie. Mieszkam w Kleosinie niedaleko Białegostoku. Od kilku lat użytkuję Varadero 1000. W czasach "szkolnych" byłem posiadaczem Junaka. Później były jakieś chińskie skuterki. Po dwudziestu paru latach rozbratu z motocyklami zakupiłem Varadero. Ha można powiedzieć, że jest to mój pierwszy motocykl. Niestety do chwili obecnej pomykam "wokół komina". Jak chcę się wybrać dalej to żona i syn stają okoniem. Jak chcę pojechać z synem to protestuje żona, jak z żoną to protestuje syn. Jeszcze nie znalazłem złotego środka. Czy do tego moto zainstalować kosz :mrgreen:
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2425
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Musisz wyjechać ja będą spali :)
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 219
Rejestracja: wt 23 lut, 2016 22:01

Nieprzeczytany post autor: Antek »

Obrazek
Jedź SZYBKO tam gdzie WOLNO
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Cichy73 - kup żonie Malucha ( małe Vradero XL125) i będziesz mieć po dylemacie - nawet jak przybędzie drugie dziecko chętne do jazdy :-D
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
cichy73
Posty: 2
Rejestracja: wt 28 mar, 2017 13:28

Nieprzeczytany post autor: cichy73 »

szuler pisze:Cichy73 - kup żonie Malucha ( małe Vradero XL125) i będziesz mieć po dylemacie - nawet jak przybędzie drugie dziecko chętne do jazdy :-D
Od dawna o tym myślę i uważam że jest to dobry pomysł chociaż może nie varadero bo żona jest raczej lichego wzrostu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”