Zakończenie Sezonu 2017 - Kazimierz n/ Wisłą - HYDE PARK

22-24.09.2017 w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
Michal
Klubowicz VCP
Posty: 95
Rejestracja: sob 05 maja, 2012 17:50

Nieprzeczytany post autor: Michal »

Gorzów w domu prawie całą drogę na sucho :-) , podziękowania dla organizatorów i widzimy się u nas na wiosnę
Michał
Awatar użytkownika
Grzechutek
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 05:26

Nieprzeczytany post autor: Grzechutek »

stoldar pisze:Parę zrobionych fotek w naszym Albumie ...
Kocurek nie ociągaj się i też pokaż co tam masz ;-)
Bardzo Wam zazdraszczam super zlotu, zwłaszcza że na Twoich fotkach Darku po dokładnym przyjrzeniu znalazłem nawet najlepszy motocykl na świecie - Hondę Varadero. To dobrze, że jeszcze ktoś przyjeżdża na tych Kultowych motocyklach.
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Dzięki za zaproszenie na zlot, podziękowania dla Organizatorów :-) Dla takiego towarzystwa warto było przyjechać choćby na te 24 godziny - nawet tych trzystu kilometrów w rzęsistym deszczu w sobotę długo nie zapamiętam. Dziś powrót poza deszczykiem w Kazimierzu - na sucho. Zahaczyłem jeszcze o Sandomierz i Kraków - i w ten weekendzik znów prawie tysiączek pękł. Próbował mnie jeszcze Godi pociągnąć ze sobą w kierunku Sandomierza, ale chwilę musiałem zaczekać na przejeżdżające auta, moja sprytna nawigacja pociągnęła mnie zaraz w jakąś boczną drogę - i nie pojechaliśmy wspólnie kawałka. Następnym razem!
MP
Awatar użytkownika
godi
Posty: 422
Rejestracja: śr 17 wrz, 2008 17:56

Nieprzeczytany post autor: godi »

Bardzo dziękujemy za liczny udział i dobrą zabawę. Trochę obawialiśmy się czy obiazdówka wokół Kazimierza nie będzie zbyt trudna w po tak intensywnych opadach, ale widząc Wasze roześmiane mordki przy Korzeniowym Dole utwierdziliśmy się w słuszności decyzji. Jeszcze raz dziękujemy i Pozdrawiamy

JTT
Pozdrawiam

Paweł

"Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B, natomiast wyobraźnia zaprowadzi cię wszędzie". - A.Einstein
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Fajnie mieliście.
Może jakiś trak (Garmina) z sobotniej traski ?
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Jechali, jechali i dojechali do domku :-D
Podziękowania dla uczestników za stworzenie świetnej atmosfery - jak zwykle zresztą :-D
Dla takiej ekipy aż chce się zakrzywić przysłowiowy kciuk :-D
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończenie 2017 - Kazimierz n/Wisłą”