Varaedro do oceny

Marcin K
Posty: 3
Rejestracja: ndz 20 sie, 2017 11:27

Varaedro do oceny

Nieprzeczytany post autor: Marcin K »

https://www.olx.pl/oferta/honda-xl-1000 ... 29b7482307 Hej,proszę o opinie na temat tej sztuki.
skawiator
Posty: 166
Rejestracja: śr 15 sty, 2014 16:51

Nieprzeczytany post autor: skawiator »

Wygląda jak wszystkie inne, natomiast "golas totalny". Żeby taką sztukę doposażyć to trzeba włożyć ok 5-7tys więc raczej warto szukać czegoś sprawdzonego i z dodatkami. Od handlarza zawsze można "minę" kupić ;)
Awatar użytkownika
Roman 850
Posty: 337
Rejestracja: ndz 03 maja, 2009 18:46

Nieprzeczytany post autor: Roman 850 »

Ale płyta pod kufer centralny jest, pewnie będzie chciał sprzedać osobno, tekst typu " panie, mam kufer który pasuje akurat do tego motocykla " 😀 😀 😀
Lord Vader
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Też bym szukał dalej to nie jest jedyne Wiadro. Teraz będzie wysyp po sezonie...
Sprzedawałem ten rocznik 3 sezony temu z wyposażeniem, gotowy do podróży .... i co cieszy bardzo to nadal dalej jeździ połykając km :lol: czasami widzę relację z podróży lub spotykam na stacji benzynowej ::zorro::
Marcin K
Posty: 3
Rejestracja: ndz 20 sie, 2017 11:27

Nieprzeczytany post autor: Marcin K »

Witam,mine zawsze mozna kupic,wszak sa to uzywane motocykle.Zawsze kupowalem sprowafzone motocykle i wszystko bylo ok.To ze golas to mi nie przeszkadza,z czasem sobie doposaze bo mam czym jezdzic.
Bardziej mi chodzi o to czy jest cos niepokojacego na zdjeciach co rzu a sie w oczy.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Eagle
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: pn 09 sie, 2010 13:22

Nieprzeczytany post autor: Eagle »

Nie ma abs-u :)
Dla mnie to ważne :)
"lubię ten wiatr, co owiewa ryja"
ODPOWIEDZ

Wróć do „(P) poszukuję”