Sprzedam kufry do Varadero XL1000V SD02

Muzyk

Sprzedam kufry do Varadero XL1000V SD02

Nieprzeczytany post autor: Muzyk »

Sprzedaję komplet 3 oryginalnych kufrów ze stelażami do Hondy Varadero XL1000V SD02 czyli do nowszego modelu. Kufry oryginalne i lakier oryginalny. Pojemność cięzko ocenic ...jaieś 37 litrów .... Kufry nieużywane - kupione w zestawie z motocyklem o przebiegu 14 tyś - wyglądają na nieużywane. Stan idealny , na jednym bocznym drobna kreska wielkości paznokcia i obok kropka wielkości łebka od szpilki. Drugi boczny oraz centralny bez śladów używania. Kolor srebrny metalik wpadający w jeden ton błękitu prawie niewidoczny. Przy centralnym wygodne oparcie dla pasażera. W środku centralnego miękka mięsista i gruba podkładka z silikonu wypełniająca dno kufra i wyrównująca je. Posiadam 4 klucze każdy otwiera wszystkie trzy kufry. W zestawie dodaje oryginalny stelaż do kufrów bocznych z niezbędnymi śrubami. Myślę że w takim stanie takich kufrów ciężko będzie znaleźć. Jeśli znudziło Ci się szukać kufrów do Twojego moto i kompletować odpowiednie uchwyty - zaufaj producentowi i kup ode mnie. Kupujesz zakładasz w godzinę i ruszasz w trasę. Na końcu link ze zdjęciami do moich kufrów oraz moto z kuframi jak kupowałem. Proszę dzwonić i dowiadywać się. 3 kufry cena 3500 ze stelażami i przesyłką. Same boczne kufry cena 2400 ze stelażem i przesyłką . Samego centralnego do czasu sprzedaży bocznych kufrów nie sprzedaję.Telefon do mnie 601626781 link do zdjęć https://drive.google.com/open?id=1k8yLM ... Wvd3TIM4dr Tomek Pawlak MUZYK
ODPOWIEDZ

Wróć do „(S) sprzedam”