Spotkanie wiosenne 13 - 15 kwietnia

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Patrycja
Posty: 8
Rejestracja: pt 05 sty, 2018 23:37

Spotkanie wiosenne 13 - 15 kwietnia

Nieprzeczytany post autor: Patrycja »

Chciałabym Was serdecznie zaprosić na spotkanie w dniach 13-15 kwietnia pod tytułem "Szlakiem Orlich Gniazd". Byłoby super gdyby było to spotkanie integracyjne HVP i VCP. Termin specjalnie jest tak dobrany, aby nie kolidowało to z terminem rozpoczęcia VCP. Wstępnie koszty noclegu znajdą się w granicach 65/70 zl ze śniadaniem za dobę. Gdybyście mieli jakieś pytania, zapraszam do kontaktu. Chętnie na nie odpowiem. No i do zobaczenia mam nadzieję!!! :-)
Awatar użytkownika
Rayder
Klubowicz VCP
Posty: 165
Rejestracja: czw 09 lut, 2017 13:59

Nieprzeczytany post autor: Rayder »

Witam ciekawa propozycja a tak trochę więcej informacji odnośnie eskapad pozdrawiam serdecznie lwg :-D :-D
Pozdrawiam
Andrzej
Awatar użytkownika
Roman 850
Posty: 337
Rejestracja: ndz 03 maja, 2009 18:46

Nieprzeczytany post autor: Roman 850 »

Cześć 👋
Fajnie, wiadomo gdzie? Może się skuszę :-D
Lord Vader
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Proponuję jednak aby zmienić ten termin, gdyż jest to kolizja z naszym otwarciem sezonu. Tydzień w tydzień wyjazd to są koszty imprezy i paliwa nie wspominając o poświęceniu 2 weekendów. Część osób stanie przed wyborem...
Przy organizacji dużego zlotu(otwarcie/zamknięcie) wymagana jest frekwencja aby zagwarantować przyzwoitą cenę....
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

W pełni się zgadzam z Darkiem. To może zauważyć na frekwencji otwarcia sezonu, które jest tradycyjnym spotkaniem VCP. Planując późniejszy termin otwarcia chcieliśmy uniknąć wiosennych śniegów, a tu wyskoczył taki numer.
Ostatnio zmieniony czw 11 sty, 2018 14:56 przez bodziu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Michal
Klubowicz VCP
Posty: 95
Rejestracja: sob 05 maja, 2012 17:50

Nieprzeczytany post autor: Michal »

Spotkanie trudno będzie nazwać integracyjnym ponieważ jak zauważył Darek część osób stanie przed wyborem gdzie jechać i w rezultacie nigdzie nie będzie pełnej frekwencji.
W związku z faktem , iż poczyniliśmy już konkretne działania związane z organizacją rozpoczęcia sezonu VCP 2018 pomysł z imprezą integracyjną obu klubów w terminie 13-15 kwietnia uważam zdecydowanie za nietrafiony i zapraszamy na tradycyjne otwarcie sezonu VCP 2018 do Barnówka w dniach 20-22.04 ::kufelki2::
Michał
Patrycja
Posty: 8
Rejestracja: pt 05 sty, 2018 23:37

Nieprzeczytany post autor: Patrycja »

Jestem zrozpaczona Waszą postawą. Termin mógłby nie pasować gdyby było to w ten sam weekend. Czym dla motocyklistów są 2 weekendowe wyjazdy z rzędu ? :shock: Nikt tutaj nikogo nie namawia do rezygnacji z rozpoczęcia sezonu... Wręcz przeciwnie, rozumiemy że jest to stały element każdego sezonu. Z naszej strony jest to tylko luźna propozycja. Niestety jakoś nie zauważyłam, aby na drugim forum pojawiła się oficjalna informacja o rozpoczęciu sezonu. Szukanie problemów tam gdzie ich nie ma, jest dla mnie niezrozumiałe. Chyba ktoś tutaj zapomniał, co naprawdę nas łączy :cry:
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Patrycja pisze:(...)Czym dla motocyklistów są 2 weekendowe wyjazdy z rzędu ? :shock: (...)
::2ok::
MP
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Koledzy - jak byłem młodszy - to obrabiałem 6 zlotów po kolei, co tydzień w różnych rejonach kraju - da radę i finansowo i kondycyjnie. Jedynie co to z racji wieku i obowiązków teraz częstotliwości uczestnictwa w zlotach nieco podupadły.

Ja osobiście nie widzę żadnego problemu z tym by oba zloty zmieściły się w kalendarzu imprez. Lubię i Orle Gniazda i Wał pomorski.

Koszt zlotu proponowanego przez Patrycję nie zabije chyba nikogo.
Nie będzie też dylematu gdzie jechać - jadę na zlot VCPL jak chcę a jak dam rady to i na Orle. Jeżeli wcześniej planowałby tylko na jeden z nich - to nikt nie zmusi mnie do zmiany decyzji - to moja wola.

Uważam, że alternatywny zlot w innym terminie nie odciągnie stałych uczestników zlotu VCPL.

Patrycjo - ja jak dam radę czasowo i "geriatrycznie" postaram się zaliczyć oba zloty :_)

Pozdrawiam.
Bogdan
Ostatnio zmieniony czw 11 sty, 2018 19:51 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 2 razy.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

bogdanbc pisze:Koledzy - jak byłem młodszy - to obrabiałem 6 zlotów po kolei, co tydzień w różnych rejonach kraju - da radę i finansowo i kondycyjnie. Jedynie co to z racji wieku i obowiązków teraz częstotliwości uczestnictwa w zlotach nieco podupadły.

Ja osobiście nie widzę żadnego problemu z tym by oba zloty zmieściły się w kalendarzu imprez. Lubię i Orle Gniazda i Wał pomorski.

Koszt zlotu proponowanego przez Patrycję nie zabije chyba nikogo.
Nie będzie też dylematu gdzie jechać - jadę na zlot VCPL jak chcę a jak dam rady to i na Orle. Jeżeli wcześniej planowałby tylko na jeden z nich - to nikt nie zmusi mnie do zmiany decyzji - to moja wola.

Uważam, że alternatywny zlot w innym terminie nie odciągnie stałych uczestników zlotu VCPL.

Patrycjo - ja jak dam radę czasowo i "geriatrycznie" postaram się zaliczyć oba zloty :_)

Pozdrawiam.
Bogdan
::2ok::
MP
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 832
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

Patrycja pisze:Niestety jakoś nie zauważyłam, aby na drugim forum pojawiła się oficjalna informacja o rozpoczęciu sezonu
Patrycjo, polecam przeczytac jeszcze raz wątek na HVP Spot wiosenny Wielkopolska kwiecien 20-22.04.2018

...
Patrycja
Posty: 8
Rejestracja: pt 05 sty, 2018 23:37

Nieprzeczytany post autor: Patrycja »

kocur_q pisze:
Patrycja pisze:Niestety jakoś nie zauważyłam, aby na drugim forum pojawiła się oficjalna informacja o rozpoczęciu sezonu
Patrycjo, polecam przeczytac jeszcze raz wątek na HVP Spot wiosenny Wielkopolska kwiecien 20-22.04.2018

...
Rafale, to jest wątek z tamtego roku... Paweł skopiował na końcu część wpisu organizatora rozpoczęcia z forum VCP. Nie było w tym żadnej inicjatywy od strony organizatorów. To tak w ramach ścisłości. Uważam jednak, że nie potrzebnie się tu przepychamy. Nie o to tutaj chodzi, nie to jest tematem tego wątku.
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Drodzy organizatorzy wiosennego zlotu VCP :-D
Od jakiegoś czasu aktywność spotkaniowa w ramach HVP mocno wzrosła. Nasze jesienne zakończenie było w tym samym terminie co spotkanie HVP. Kilka osób z grupy dotychczasowych stałych bywalców otwarć/zakończeń VCP pojechało na spotkanie HVP. Nie zawaliło to nam frekwencji, aczkolwiek jesień zawsze jest mniej liczna :-D

Tak już jest iż każdy szuka miejsca wygodnego dla siebie i jeżeli jego budżet nie będzie pozwalał na udział w większej ilości zlotów wybierze ten najbardziej mu odpowiadający. Różnorakich zlotów motocyklowych jest multum i nie ma co gdybać iż wiosenny HVP rozłoży na łopatki nasz.

Jestem pewien iż tu i tu będzie przednia zabawa, której wszystkim uczestnikom wszelkiej maści spotkań motocyklowych życzę :-D
Ostatnio zmieniony czw 11 sty, 2018 20:31 przez szuler, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Proponuję spojrzeć szerzej .My możemy pozwolić sobie na 10 wyjazdów lub więcej ale są ludzie ,dla których jest to wyzwanie finansowe .Nie ogłaszamy się na drugim forum ponieważ uznaliśmy,że to niezręcznie. Jak ktos zainteresowany to wejdzie i poczyta.Proponuję zrobić 1 klub i będzie ok😊.(Bmw nie ogłasza się na stronach Mercedesa-przecież łączy ich benzyna we krwi itd)
.Nie odbieranie nas źle-my wkładamy w organizację swój czas i pieniądze i po prostu chcemy aby wszyscy byli zadowoleni. Ci co mieli okazję zlot robić wiedzą o czym mówię .....
Miłego wieczoru 😁.Temat uważam za zamknięty
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
pawkg
Posty: 15
Rejestracja: śr 01 cze, 2016 13:57

Nieprzeczytany post autor: pawkg »

DarekN pisze:Proponuję spojrzeć szerzej .My możemy pozwolić sobie na 10 wyjazdów lub więcej ale są ludzie ,dla których jest to wyzwanie finansowe .Nie ogłaszamy się na drugim forum ponieważ uznaliśmy,że to niezręcznie. Jak ktos zainteresowany to wejdzie i poczyta.Proponuję zrobić 1 klub i będzie ok😊.(Bmw nie ogłasza się na stronach Mercedesa-przecież łączy ich benzyna we krwi itd)
.Nie odbieranie nas źle-my wkładamy w organizację swój czas i pieniądze i po prostu chcemy aby wszyscy byli zadowoleni. Ci co mieli okazję zlot robić wiedzą o czym mówię .....
Miłego wieczoru 😁.Temat uważam za zamknięty
Darku PIĘKNIE NAPISANE. Wyobraź sobie tylko, że na tym "drugim" forum też jest ktoś taki jak Ty, taki organizator, który poczynił dużo starań w przygotowanie rozpoczęcia sezonu HVP i... niezręcznie teraz wszystko odwołać bo tak zaproponowałeś. Wspomniałeś o JEDNYM WSPÓLNYM FORUM. Jestem za i w tej intencji mogę nawet na kolanach na pielgrzymkę się gdzieś udać, ale... czytając niektóre powyższe wpisy sorry, nie wierzę w to. Może tylko po prostu informujmy się wzajemnie o organizowanych spotkaniach a kto gdzie będzie chciał pojechać to już sam zadecyduje. Nie sprawiajmy problemów, nie budujmy sztucznych barier wszak łączy nas jedno - pasja do dwóch kółek. Nie używajmy słów, których czytanie sprawia komuś przykrość. Wszędzie są wspaniali ludzie, którzy chcąc się spotkać ze sobą a będą jeździć tam gdzie będą chcieli. W tym miejscu serdeczne podziękowania dla Partycji. Słoneczko podjęłaś się w dobrej wierze czegoś... niemożliwego. Chciałaś dobrze a wyszło, jak wyszło. Do zobaczenia na naszych spotkaniach zarówno tych VCP jak i tych HVP. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

pawkg,
Możesz sobie darować "bicia w dzwony" w intencji Patrycji. Ona oprócz podjęcia się zorganizowania zlotu HVP niczego więcej nie zrobiła i niczego więcej się nie podejmowała.
Rzucenie hasła " Byłoby super gdyby było to spotkanie integracyjne HVP i VCP." było tylko pustym hasłem. Patrycja jako uczestniczka iluś tam spotkań VCP doskonale wie iż organizatorzy i ogólnie miejsce następnego spotkania jest znane na spotkaniu poprzednim. Jeżeli rzeczywiście chciałaby zorganizować coś wspólnie to rzuciłaby to hasło przez zlotem w Kazimierzu i może byłaby szansa żeby takie przedsięwzięcie zorganizować.
Były już w przeszłości próby z naszej strony zorganizowania wspólnego zlotu, spełzły na niczym i pozostaliśmy tylko na informowaniu na forum HVP o naszych spotkaniach.
Partrycja rzucając to puste hasło i prawdopodobnie mając wiedzę iż na zakończeniu VCP było info o tym kto i kiedy organizuje wiosnę niepotrzebnie wywołała powyższą dyskusję.
I tak jak Darek napisał - zakończmy ten temat bo ta dyskusja prowadzi do nikąt i spowoduje tylko kolejne "kwasy"
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
pawkg
Posty: 15
Rejestracja: śr 01 cze, 2016 13:57

Nieprzeczytany post autor: pawkg »

Szuler, piszesz o "biciu w dzwony" a sam bez sensu "bijesz pianę" żeby tylko ... no właśnie kogoś obrazić, zdenerwować, czy po prostu żeby było na "Twoim"? Jeśli tak to nie ten adres. Szanowni wszyscy zainteresowani spotkaniami. W najbliższym czasie w tym miejscu podane zostaną suche informacje odnośnie spotkania, rozpoczęcia sezonu HVP 2018. Od każdego indywidualnie zależeć będzie czy i gdzie sobie pojedzie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, zapraszam i do zobaczenia na drodze bo chyba o to wszystkim chodzi.
skawiator
Posty: 166
Rejestracja: śr 15 sty, 2014 16:51

Nieprzeczytany post autor: skawiator »

Jako osoba, która aktywnie uczestniczyła w wielu spotkaniach VCP a także która również będzie jednym z "organizatorów" spotkania HVP chciałbym tylko dodać, że postawa niektórych jest dla mnie po prostu żenująca :shock:
Zeszłego roku było sporo rzuconych haseł, że spotkania obu forów były w jednym terminie i jakby to było miło gdyby były i innym, to każdy kto by chciał mógłby sobie pojechać i tu i tu. Tak też zrobiliśmy. Termin 13-15.04 uważam za idealny. Dla niektórych jak widzę idealny byłby 26-28 stycznia... a nie, sorry, bo za zimno. To może połowa czerwca? A nie, sorry, bo za późno na rozpoczęcie itd itd.
Spotkanie forum HVP jest organizowane w całkowicie innej postaci, co nie umniejsza czasu i przygotowań na to poświęconych osobom, które się tego podjęły.
Informacja o tym spotkaniu ma na celu tylko i wyłącznie zachęcić użytkowników VCP do przyjazdu i poznania grupy użytkowników HVP, a przecież o to właśnie chodzi by poznawać nowych ludzi, dzielić się przeżyciami i opiniami ;-)
" Byłoby super gdyby było to spotkanie integracyjne HVP i VCP." było tylko pustym hasłem. Patrycja jako uczestniczka iluś tam spotkań VCP doskonale wie iż organizatorzy i ogólnie miejsce następnego spotkania jest znane na spotkaniu poprzednim.
Patrycja rzucając to puste hasło i prawdopodobnie mając wiedzę iż na zakończeniu VCP było info o tym kto i kiedy organizuje wiosnę niepotrzebnie wywołała powyższą dyskusję.
Marcin... pomyśl czasem zanim coś palniesz :-x
Wątki o BMW i Mercedesie i podobnych herezjach też były niezbędne i wiele wnoszące do tematu :-/
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie ale czasem warto je zachować dla siebie, bo można urazić inną osobę, która chciała dobrze, miała dobre zamiary, nie zrobiła nic złego a dostaje po uszach. Nikt nikogo nie zmusza jechania gdziekolwiek. Nie chcesz - nie jedź. Koniec.
Proszę o zamknięcie wątku.
PS. Dziękuję niektórym za ciepłe słowa i wstawienie się za nami ;-)
Ostatnio zmieniony pt 12 sty, 2018 13:54 przez skawiator, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Jakoś nie mogę tego pojąć, zrozumieć:

Ktoś zaprasza na zlot - (jaki jest i tak w innym terminie)
Wybieram :
- fajnie, dziękuję przyjadę
- dziękuję, ale jadę z przyjaciółmi na inny zlot,
- no szkoda, nie mam czasu
- no szkoda, koliduje mi to
- wielka szkoda nie mam kasy

i dziękuję za zaproszenie, miło że zostałem poinformowany.

Czy to jest zły algorytm postępowania ?
Reszta jest chyba zbyteczna.
Ostatnio zmieniony pt 12 sty, 2018 14:19 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
skawiator
Posty: 166
Rejestracja: śr 15 sty, 2014 16:51

Nieprzeczytany post autor: skawiator »

bogdanbc pisze:Jakoś nie mogę tego pojąć, zrozumieć:

Ktoś zaprasza na zlot - (jaki jest i tak w innym terminie)
Wybieram :
- fajnie, dziękuję przyjadę
- dziękuję, ale jadę z przyjaciółmi na inny zlot,
- no szkoda, nie mam czasu
- no szkoda, koliduje mi to
- wielka szkoda nie mam kasy

i dziękuję za zaproszenie, miło że zostałem poinformowany.

Czy to jest zły algorytm postępowania ?
Reszta jest chyba zbyteczna.
Wszystko w temacie. Dziękujemy :)
::2ok::
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”