Witam z Wiśnicza

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
dm
Posty: 8
Rejestracja: czw 22 mar, 2018 11:20

Witam z Wiśnicza

Nieprzeczytany post autor: dm »

Pozdrowienia z Pogórza Wiśnickiego . Profil mam aktywny długo , ale motocykla nie było . Historia motocyklowa : Jawa 350 ts (1990 -1993 ) , skończyła na mostku , ja bez potłuczeń . Złom poszedł na pracę dyplomową w technikum była szóstka jak nic z obrony . Następne moto to Bmw 1150 RT rocznik 2004 w latach (2015-2017) , spłoną na podstawce centralnej , tylko i wyłącznie z mojej winy . Ostatni zakup Varadero 2007 .Historia zakupu . Aukcja 6.00 , rozmawiam z gościem 6.15 motocykl w Borach Tucholskich ja w Małopolsce . Negocjacje telefoniczne do godz 12 . 00 w Piątek . Sobota godz 6.15 Pendolino relacja Rzeszów -Gdynia (Szok jacyś inni ludzie wszystko uprzejme uśmiechnięte kawka od obsługi , ciasteczko ), nadmienię, że ostatni raz jechałem pociągiem na studia 20 lat temu . W Tczewie przesiadka , Tczew -Chojnice , wreszcie normalnie , wagon z przedziałami , zgorzkniały konduktor , i lokomotywa spalinowa z przodu . W mediach cicho , a tam ciągle sprzątają po nawałnicy z tamtego roku. Spotkanie z właścicielem , po oględzinach spisujemy umowę z zastrzeżeniem , że jak wrócę za 2 godz to umowa jest nie ważna , nie wróciłem . Cugiem do Wiśnicza A1 . Szczęśliwy wyraz twarzy małżonki ( już jako plecaczek też się śmieje )
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Witaj. Gratuluję decyzji i zakupu. Samych przyjemności na Varadero :-D
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2425
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

To ci historia :)
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Niech się dobrze spisuje i szerokości....
Zbigniew Jamka
Posty: 121
Rejestracja: pn 14 wrz, 2009 15:29

Nieprzeczytany post autor: Zbigniew Jamka »

Rzec by można, kolejowe Varadero.
Pozdrawiam z Krakowa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”