...i wolna dyskusja

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Rozpoczęcie sezonu VCP 2019:

Czas głosowania minął śr 31 paź, 2018 16:05

dalej czekamy, aż zgłosi się organizator
1
7%
robimy w rejonie Sudetów - próbę organizacji w mocno ograniczonym już czasie podejmuję ja, czyli MarekP
13
87%
byle do wiosny
1
7%
nie robimy wcale
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 15

Awatar użytkownika
Artur i Ewa
Posty: 413
Rejestracja: pn 12 mar, 2007 21:07

Nieprzeczytany post autor: Artur i Ewa »

RE-WE-LA-CJA ::ok::

Już się nie mogę doczekać
arturo-bb
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Hej - a może zadysponujemy NOCNE* ZWIEDZANIE ZAMKU CZOCHA w sobotni wieczór :?: ::oooo3:: ::waa::
* - minus taki, że zlot będzie droższy
Ostatnio zmieniony pt 30 lis, 2018 19:54 przez MarekP, łącznie zmieniany 2 razy.
MP
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 832
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

MarekP pisze:może zadysponujemy NOCNE* ZWIEDZANIE ZAMKU CZOCHA w sobotni wieczór
... nie wiem jak dla Państwa :roll: ... ale dla mnie BomBa ::ok5::
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Wolę integrację ;-) 🍾
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Trzeba uprzedzić, że nocne zwiedzanie jest o 11 zł droższe niż dzienne (34 → 45), a o tej porze roku zaczyna się o godzinie 21:30. Należy być przygotowanym na powrót do ośrodka około północy - tak, że dyskutujcie ;-)
Atrakcja jest - raz byłem. Jest to z reguły grupa zamknięta, na zamku pusto, odbywa się to przy pochodniach, duchy snują się po murach i komnatach, a wąskimi przejściami przemyka kapitan Jorg ;-)
MP
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Byłem za dnia .Też fajnie. Zamiast pochodni można wziąć w ręce lody ,które sprzedają przed zamkiem- są super 😛
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

DarekN pisze:Wolę integrację ;-) 🍾
O,o,o, ja też. 17.00 najpóźniej( nasze panie muszą zrobić fryzury i makijaże) powrót do ośrodka i integracja szeroko rozumiana.
Pogaduchy, potańcuchy, biesiada i zabawa do rana.
Marek, a dj'a załatwiłeś? :mrgreen:
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

DJ'a nawet nie próbuję załatwiać, bo mi na trzy tygodnie przed imprezą powie, że nie udźwignie repertuaru :-/ Ośrodek ma jakieś tam nagłośnienie, można przywieźć własne nośniki, a BIBĘ przez duże "B" jak wspomniałem gdzieś indziej, najlepiej zorganizuje PATI - trzeba ją tylko zawiadomić :;roll2::

O powrocie o 17-tej nie ma co marzyć, bo przy 9-cio godzinnej trasie trzeba by wyjechać o 8-mej, a jako posiadaczy motocykli typu "adventure", nic Was lepiej nie zintegruje jak transport GS-a na tratwie przez lodowate jezioro po nocnym zwiedzaniu i 40-sto kilometrowej przeprawówce z perspektywą powrotu kilkuset kilometrów do domu następnego - przepraszam - wówczas już jeszcze tego samego dnia :lol: ;-)
MP
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

To dla chętnych nocne zwiedzanie a dla reszty kolacja do rana. Dj przydatny bo tak będzie ciągle grzebanie przy sprzęcie
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

Marku, jakieś tam nagłośnienie to każdy ma w smartfonie . Załatwiaj dj'a z dobrym sprzętem a wszyscy będą się dobrze bawić ::ok::
Ostatnio zmieniony ndz 02 gru, 2018 15:10 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Nagłośnienie to duże głośniki do zasilenia z USB, ale niech Wam będzie - załatwię tego DJ'a, oby tylko nie nawalił w ostatniej chwili.
Ale żeby nie było tak cukierkowo, trzeba podostrzyć trasę: pobudka 5 minut 30, zaprawa poranna, pajda czerstwego chleba i łyk wody, wyjazd 6:00, powrót 0:50, 300 km, 50% teren, w tym special effects typu forsowanie Bobru albo przejazd po wiadukcie kolejowym po samych podkładach bez desek zabezpieczenia z widokiem 30 m w dół, wejście na wieżę zamku Czocha, ale po linie, takiż zjazd z jednej z zapór :-D Wieczorem ognisko i zupka z tego co złapiemy i zbierzemy po drodze, rezygnujemy z domków i pokoi, mycie w jeziorze, a spanie w namiotach :lol: ;-) No i DiDżej :lol:
MP
Awatar użytkownika
godi
Posty: 422
Rejestracja: śr 17 wrz, 2008 17:56

Nieprzeczytany post autor: godi »

Zdecydowanie jestem za nocnym zwiedzaniem!!!
Pozdrawiam

Paweł

"Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B, natomiast wyobraźnia zaprowadzi cię wszędzie". - A.Einstein
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Odpowiednie zapytanie do Zamku wysłane, a chociaż nie jestem ultrasem demokracji - dodałem również stosowną ankietkę ;-)
Ostatnio zmieniony ndz 02 gru, 2018 21:11 przez MarekP, łącznie zmieniany 1 raz.
MP
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

A - bo mi się przypomniało - DiDżej na piątek, na sobotę, czy na piątek i sobotę :?:
Ostatnio zmieniony ndz 02 gru, 2018 21:14 przez MarekP, łącznie zmieniany 1 raz.
MP
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

na piątek :lol:
Ostatnio zmieniony pn 03 gru, 2018 08:35 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

MarekP pisze:A - bo mi się przypomniało - DiDżej na piątek, na sobotę, czy na piątek i sobotę :?:
Piątek- w ten dzień zawsze jest lepsza zabawa bo w sobotę to już przy piwku ludzie i myślą o niedzielnym wyjjezdzie. Poza tym w sobotę może cześć osób być nieobecnych (ewentualne nocne zwiedzanie )
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

No - dzisiaj znowu rozesłałem kilka maili. Na forum cisza, na razie np. zainteresowanie całą ankietą o Zamku Czocha (a właściwie Sucha) mniejsze niż dolny limit osób potrzebnych do zwiedzania nocnego - niemniej cały czas dzieje się :-D Ciekawe, ile krzykną za DJ'a :?: I co mi zaproponuje Tauron Ekoenergia :?: Czy zmieścimy się w Perle Zachodu :?: Schaboszczak po polsku, po myśliwsku, czy po cygańsku :?: A może "mięsiwe żeberka" :?: Odpowiedź na te i inne pytania zapewne wkrótce, tak że śledźcie temat ;-)
MP
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Na ile godzin tego DJ'a :?: Może 20-24 na piątek i sobotę :?:
MP
Awatar użytkownika
Artur i Ewa
Posty: 413
Rejestracja: pn 12 mar, 2007 21:07

Nieprzeczytany post autor: Artur i Ewa »

Sobotę bym odpuścił.
Jak pokazuje historia teraz MOCNA impreza jest w Piątek a Sobota to już tak na pół gwizdka bo potem trzeba do domu. Dlatego właśnie bardzo by mi pasowało Nocne zwiedzanie zamku.Po 24 jeszcze byłby czas na pogaduchy bez mocnego alkoholizowania się ( tylko takie małe co nieco :evil: )
arturo-bb
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Dj na piątek tylko.W sobotę piwko ,mały drink i slajdy mogą być
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Zablokowany

Wróć do „2019 - Rozpoczęcie Sezonu VCP: Złoty Potok”