Gupy ON / OFF

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Podczas sobotniej objazdówki wybiorę trasę:

Czas głosowania minął pn 18 mar, 2019 14:57

"ON" - wyłącznie drogi (dobrze) utwardzone
4
36%
"OFF" - drogi utwardzone i nieutwardzone
7
64%
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Gupy ON / OFF

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Nowa ankietka ;-)
Ostatnio zmieniony pt 15 mar, 2019 17:06 przez MarekP, łącznie zmieniany 1 raz.
MP
Awatar użytkownika
Artur i Ewa
Posty: 413
Rejestracja: pn 12 mar, 2007 21:07

Nieprzeczytany post autor: Artur i Ewa »

Ja + Karton i Ziga zdecydowanie ON
Takie sprzęty ::zorro::
Ostatnio zmieniony ndz 10 mar, 2019 18:56 przez Artur i Ewa, łącznie zmieniany 1 raz.
arturo-bb
Zbigniew Jamka
Posty: 121
Rejestracja: pn 14 wrz, 2009 15:29

Nieprzeczytany post autor: Zbigniew Jamka »

Nacisnąłem klawisz "off", ale jako, że zapisałem na zlot 3 motocykle powinienem nacisnąć 2/3 klawisza off i 1/3 klawisza "on". Marku, proszę skoryguj ankietę: 2 moto "off", jeden "on".
Pozdrawiam
Zbig
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Nic to - chodzi mi jedynie o orientacyjne ustalenie proporcji (albo dysproporcji :lol:) między grupami. Znacznie gorzej, że na skutek fatalnych warunków atmosferycznych utrzymujących się od dłuższego czasu nie mogę wyskoczyć w rejon zlotu na moto na weekend, aby dokonać pozimowego audytu tras. Wiecie - gdzieś mogli w międzyczasie zacząć remont, po ostatnich wichurach gdzieś na gruntówce może leżeć drzewo itd. Muszę objechać obie trasy ze stoperem w ręku przynajmniej dwa razy przed zlotem, aby wprowadzić niezbędne korekty. Generalnie w zeszłym i poprzednim roku (i latami na Varadero) sporo jeździłem po tych terenach i mam objeżdżony każdy z odcinków, którymi chciałbym Was poprowadzić, teraz czas na wykonanie pełnych pomiarowych pętli.
MP
Awatar użytkownika
Pawel Krasowski
Klubowicz VCP
Posty: 414
Rejestracja: pn 26 sie, 2013 11:17

Nieprzeczytany post autor: Pawel Krasowski »

ON
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

...na przykład właśnie dowiedziałem się, że most na Bobrze w Siedlęcinie - nieczynny do maja. Gdybyśmy chcieli zwiedzać położoną tuż za nim wspaniałą rycerską wieżę z unikatowymi malowidłami naściennymi przedstawiającymi jeśli pamiętam, historię Rycerzy Okrągłego Stołu - byłaby to wiadomość fatalna. Ale ponieważ wieża leży na Pogórzu Kaczawskim, a my zwiedzamy Izerskie - przed samym mostem skręcimy i pojedziemy w górę Bobru na obiadek ;-)
MP
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Ankieta zakończyła się - nabrałem rozeznania co do liczebności grup i jeśli na podstawie oddanych głosów ekstrapolować wyniki na wszystkich którzy się zapisali, może i 30% motocykli pojedzie terenem :-D

Co ciekawe, w tym, jak i poprzednich głosowaniach wzięły udział osoby, które wcale nie zapisały się na zlot ::roll3:: No - ale na zapisy zostały jeszcze (niecałe) dwa tygodnie ;-)
Ostatnio zmieniony pn 18 mar, 2019 20:11 przez MarekP, łącznie zmieniany 1 raz.
MP
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Jeszcze odejmując głosy niezdecydowanych to się okaże Marku, że sam zagłosowałaś nad wyborem trasy ON/OFF ::klap:: ::roll3::
Ostatnio zmieniony wt 26 mar, 2019 13:24 przez stoldar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

No właśnie szukałem kogoś, kto wiedziałby cokolwiek o tym, hmm - niezdecydowaniu, bo to, uważasz, terminy gonią, ośrodki, zamki i restauracje wołają wpłat, a pieniążków uzbierana ledwie połowa... ::cry1::

Ale mniejsza z tym. Mam nadzieję, że owi fani udziału w głosowaniach skorzystają ze zlotowego zaproszenia, bo w przeciwnym wypadku gotów jestem pomyśleć, że oddali głosy po bliżej nieokreślonej złości, albo nie daj Boże celem zafałszowania wyników ::waa:: A wówczas nie omieszkam uprzejmie, acz wyjątkowo zdecydowanie, złożyć propozycję - a będzie to propozycja z rodzaju tych nie do odrzucenia - udzielenia wyjaśnień w tej sprawie, Darku ::^~::
Ostatnio zmieniony wt 26 mar, 2019 19:01 przez MarekP, łącznie zmieniany 1 raz.
MP
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Wywołany do tablicy ...tak oddałem WTEDY głos na ON ... teraz już wiem, że nie będę podziwiał Twojego włożonego wysiłku i mam nadzieję, że nawet z tak nieliczną, ale śliczną grupą zrealizujesz 100% planu. Oddane głosy kiedyś tylko pokazały kierunek, ale nie rozstrzygnęły faktycznych preferowanych wyborów a pewnie wszystko zweryfikuje, jak zwykle pogoda...
Udanej zabawy ::2ok::
ODPOWIEDZ

Wróć do „2019 - Rozpoczęcie Sezonu VCP: Złoty Potok”