Pokoje

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Pokoje

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Czołem wiara - oto moja propozycja przydziału pokoi na zlocie. Wychodzi na to, że pomieścimy się (prawie) wszyscy w budynku, gdyby ktoś miał na uwadze inny przydział, proszę o komentarz. Na wszelki wypadek podaję całą konfigurację ośrodka, oczywiście jeszcze z nim będę musiał przedyskutować przydziały.
Ponieważ enduro nie penia, w domkach (właściwie jest to szeregówka) zamieszkamy ja i Kuba. Obaj przyjeżdżamy na miejsce wcześniej, więc zajmiemy po najmniejszym (1-2 os.) domku, za to praktycznie na plaży jeziora, aby jako terenowcy mieć piach blisko ;-)

Oto moja propozycja w porządku: numer pokoju hotelowego/domku (miejsca do spania): nicki zlotowiczów.

PH 1 (łóżko małżeńskie + łóżko pojedyncze): Szuler + Dorotka (w rezerwie)

PH 2 (łóżko małżeńskie + sofa): Rayder + Halinka

PH 3 (łóżko małżeńskie z możliwością rozdzielenia): Gregor

PH 4 (łóżko małżeńskie + sofa): Necia + Robert

PH 5 (2 x łóżko pojedyncze): Zbyszek Jamka + Piotr

PH 6 (łóżko małżeńskie): ------------------------

PH 7 (łóżko małżeńskie + sofa): Jantar + Natalia

PH 8 (łóżko małżeńskie): Bela + Aneta

PH 9 (łóżko małżeńskie): Antek + Ewa

PH 10 (łóżko małżeńskie + łóżko pojedyncze): Paweł + Iwona

PH 11 (łóżko małżeńskie): Grześ + Violka

PH 12 (łóżko małżeńskie): Tomasz + Beata

PH 13 - nie ma pokoju o numerze 13 :-D

PH 14 (2 x łóżko pojedyncze): Jaromir70 + Svensson

PH 15 (2 x łóżko pojedyncze): Zbyszek + syn jego osobisty Marcin ;-)

PH 16 (3 x łóżko pojedyncze): Roblew1985 + Jan + Marcel

PH 17 (2 x łóżko pojedyncze): Kocurq + Godi

PH AB (apartament 3 x łóżko pojedyncze + łóżko małżeńskie): Grzechutek + Pencon + Misiek + Guzik

PH C (3 x łóżko pojedyncze): Artur + Ziga + Karton

PH D (3 x łóżko pojedyncze): Jackson + Boski + Maciek

D Wenecja 1 (1 x sofa): Kubacar

D Wenecja 2 (1 x sofa): MarekP

D RomAnna 1 (łóżko małżeńskie + sofa): ------------------------

D RomAnna 2 (2 x łóżko małżeńskie + 3 x sofa): ------------------------

D RomAnna 3 (łóżko małżeńskie + sofa): ------------------------

D Roma 1 (sofa + 2 x łóżko pojedyncze): BogdanBC + Irek

D Roma 2 (sofa + 2 x łóżko pojedyncze): ------------------------

D Roma 3 (sofa + 2 x łóżko pojedyncze): ------------------------

D Roma 4 (sofa + 2 x łóżko pojedyncze): ------------------------

D Roma 5 (sofa + 2 x łóżko pojedyncze): ------------------------

D Roma 6 (sofa + 2 x łóżko pojedyncze): ------------------------


Sofa jest rozkładana i służyć może jednej lub dwóm osobom. "PH" oznacza pokój hotelowy, a "D" - domek. Prosiłbym o odnalezienie się na liście i niezwłoczne zwrócenie mi uwagi na ewentualne błędy, a także złożenie w możliwie krótkim czasie życzeń - gdyby np. ktoś wolałby domek zamiast pokoju w budynku, albo chciał mieszkać z kim innym. Została jak widać dość duża rezerwa, gdyby tak dali radę Marcin z Dorotką, kontaktował się ze mną także Bodziu. Z Witkiem nie mam kontaktu. Najdalej pojutrze chciałbym przekazać listę do ośrodka oraz poinformować miejsca, które będziemy zwiedzać o ilości osób.

Aha, bo bym zapomniał - wszystkie domki i pokoje posiadają własne łazienki, nie każdy posiada szafę z półkami, suszarek nie widziałem, 2 ręczniki na głowę / mydło w płynie - są. W pokojach czajniki elektryczne, szklanki, woda mineralna, a w apartamentach nawet cała kuchnia z wyposażeniem. WiFi jest, chociaż nasze forum każe się stale na nowo logować, zasięg telefonii komórkowej - jest (przynajmniej T-Mobile). Bardzo dużo miejsca parkingowego, w nocy ochrona na bramie. Ośrodek położony na zboczu doliny Kwisy, która w tym miejscu dzięki Zaporze Złotnickiej tworzy jezioro o tej samej nazwie. Dość stromo. Malowniczo. Tajemniczo. Dolny Śląsk. "Nie do opowiedzenia - do zobaczenia" ;-)
Ostatnio zmieniony śr 03 kwie, 2019 18:55 przez MarekP, łącznie zmieniany 11 razy.
MP
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 832
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

RODO obowiązuje a Ty Marku tak otwarcie kto z kim i to jeszcze w jakim łóżku :oops: :oops: :oops:
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

:lol: Za tydzień z haczkiem jadę jeszcze kamery montować w pokojach - i po zlocie na Ju Tuba ;-)

A tak poza tym dokonałem drobnych modyfikacji przesuwając naszego Prezesa Bogdana do domku, a Irka razem z nim, bo obaj z Trójmiasta. tym sposobem pojawiła się rezerwa jednego pokoju z dwoma łóżkami pojedynczymi, do którego zaproszę Jaromira70, przewidzianego pierwotnie do pokoju z łóżkiem małżeńskim z możliwością rozdzielenia. Tym sposobem mamy jeden pokój nadający się i dla pary, i dla dwójki zlotowiczów niezwiązanych węzłem małżeńskim - sobie rozstawią. To tak na wszelki wypadek, gdyby się ktoś jeszcze zgłosił.
MP
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Jeszcze trochę namieszałem, nieco zamieniając numery pokoi, a także przenosząc Svenssona do Jaromira, niemniej lista w tej postaci właśnie została wysłana do ośrodka :-D
MP
ODPOWIEDZ

Wróć do „2019 - Rozpoczęcie Sezonu VCP: Złoty Potok”