długi weekend

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

długi weekend

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

Czy będzie jakieś okno pogodowe ? Oj swedzi mnie dupa do motocykla, a za oknem mleko i deszcz,
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

U mnie w Puszczy, słoneczko, suchuteńko i zimniutko! W nocy było chyba aż 4st. Ale teraz już jest całe 6st. Jak będzie 7st. to siadamy na stalowe rumaki i tniemy przez lasy, pola, wody do gminnego sklepu po pó litra! "Bo bez pół litra nie razbierjosz". Ale trzeba się cieszyć aurą, bo ma być chłodniej do wtorku!

P.S.
Dla wtajemniczonych!
Wysyp w lesie: gąsek, zielonek itp.
Ostatnio zmieniony sob 08 lis, 2008 11:16 przez grzechutek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

U nas cały dzień padało więc się przesiedlismy na 4x4 .
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Zuchy :!:
A my priwiezli pol litry i biesiadujem nad ogniskiem :!:
" Nie wiem czy mam nogi, bo dawno nie wstawałem"
Pazdrawliajem Was wsjech :!:

Pijaki iz Biełorskiej Puszczy,
Grisza i Robka
Pa,ka...
Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

... a u nas nie padało i było ciepło więc odpaliłem maszynu i w las frajda super spotkania z glebą nie było ale frajdy...... :mrgreen: mam nadzieję że jutro będzie podobnie i dalej w las.
Po dzisiejszej jeździe po lesie nabrałem ochoty na kupno opon ( kostka ) może coś poradzicie z jakiej firmy kupić :-P
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

A u nas też mleko było, ale puściłem się wokół komina i co ... pewnie jakąś uszczelkę wydmuchało, bo pierdziało przy odpuszczaniu gazu ... wie kto co to może być i gdzie ?

Ja mam w zapasie kostkę jakąś Haidenau czy jakoś tak ... mało na niej jeżdziłem i to tylko na większym szutrze ...
Ostatnio zmieniony sob 08 lis, 2008 22:30 przez stoldar, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

tkc 80. W Tunezji się sprawdziła
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Panowie i Panie! Pięknie słoneczko świeci, całe 6st. na termometrze :!:
Na koń :!:
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Tylko nie po Warszawie .Byłem na weekend -korki,korki-tragedia. Tam to tylko motocyklem jeździć!
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
czarny76

Nieprzeczytany post autor: czarny76 »

No właśnie jeżdżę motorem po Wawie, niestety z wyjazdu w ten weekend nici a pogoda na motor bardzo przyzwoita.
Szkoda kończyć sezon.
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Melduję powrót z Puszczy :!:
Bajka :!:
Pogoda przepiękna, wbrew oczekiwaniom - mało luda w lesie :!:
Niech ta zima nie przychodzi szybko :!:
Awatar użytkownika
Robert Baran
Posty: 826
Rejestracja: wt 22 lip, 2008 01:08

Nieprzeczytany post autor: Robert Baran »

Do mnie(Reszel) w czasie weekendu w pobliże podwórka -50m. przywędrowało stado łosi. Piękne zwierzęta - rozmiar mniejsze od Grzechutkowych żubrów. Szuterkomaniaków zapraszam w moje rejony. Sieć dróg polnych jest nieprzemierzona a zwierzątek duuużo. Jelenie dziki,łosie,sarny,lisy zające, jastrzębie i ORŁY. wszystkich na raz się nie spotka,ale i tak zostają b. miłe wrażenia.
Ja w długi weekend śmigałem po Puszczy Boreckiej i jadąc sobie 30stką polną drogą i gapiąc się to na las,to na jezioro zostałem mocno zaskoczony przez trzy grizzli. było troszkę paniki. nie powiem. W końcu to nic przyjemnego poczuć grizzli z bliska. No cóż koledzy Quadowcy troszkę przegięli i poczuli się jak na zamkniętym torze wchodząc bokiem w zakręt ok.70-80km. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

...u nas podobnie pogoda dopisała trzy dni jeżdziłem po lesie i polach było super jedna gleba :lol: motocykl cały w błocie super zabawa nie obyło się bez strat (brak klosza tylniego kierunkowskazu) ale co tam było warto
Przemek

Nieprzeczytany post autor: Przemek »

Chudy pisze:motocykl cały w błocie super zabawa nie obyło się bez strat (brak klosza tylniego kierunkowskazu) ale co tam było warto
najważniejsze że wszystkie kończyny na miejscu :mrgreen:
Ostatnio zmieniony wt 11 lis, 2008 21:43 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

A jak z podnoszeniem Vary ? Byłeś sam czy jeżdziliście w kilka moto?
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Grzegorz, to mały wydatek i od razu masz zapas!
http://www.allegro.pl/item465633469_kie ... adero.html
Ostatnio zmieniony śr 12 lis, 2008 09:38 przez grzechutek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Robert Baran
Posty: 826
Rejestracja: wt 22 lip, 2008 01:08

Nieprzeczytany post autor: Robert Baran »

stoldar pisze:A jak z podnoszeniem Vary ? Byłeś sam czy jeżdziliście w kilka moto?
Gleby nie było to i podnosić nie trzeba,ale miałem jakiś miesiąc temu niemimłe spotkanie z błotkiem(przód mi na bok wyjechał)ale w afekcie podniosłem sam. Niemniej jednak zachciało się wczoraj jazdy po plaży nad jeziorem . Jak jechał było OK ale przy nawracaniu mocno się zakopałem. ledwo sam wypchałem-a napociłem się....ojojoj!!! Niestety jeżdziłem sam,bo koledzy byli w rozjazdach.Niemniej w drodze powrotnej spotkałem w Giżycku ekipę z LIdzbarka Warmińskiego i dalej jeżdziliśmy razem. Mocno zróżnicowane moto-od lekkich enduro,przez Africzkę aż po HD.Ważne że ludzie fajni. Nowo poznany kolega na HD opowiedział,że wiosną kiedy jeszcze jeżdził yamachą,ale był w trakcie kupna HD ,zadzwonił do organizatorów zlotu HD pod OLsztynem z zapytaniem czy może przyjechać. TAk oczywiście padła odpowiedż.A jakim modelem Pan jeżdzi? Na to kolega odpowiedział że yamachą,ale jest w trakcie zakupu HD. Chciałby jednak poznać ludzi,bo na zloty wszystkie będzie przyjeżdzał. Absolutnie nie może Pan przyjechać! jak Pan dokona zakupu dopiero wtedy zapraszamy- takie są zasady!!!
Kurcze- to w viadrozlotach jest jakoś normalniej.
czarny76

Nieprzeczytany post autor: czarny76 »

Bo HD jest ponad wszystko!
Jak kiedyś Rzesza(uber alles).
:-D :-D :-D :lol:
A Wiaderni to może wariaci ale z regóły fajni.
Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

stoldar pisze:A jak z podnoszeniem Vary ? Byłeś sam czy jeżdziliście w kilka moto?
Byłem sam i powiem szczerze dziwię się ale poszło bez problemowo...... no wiesz ma się tą krzepę :mrgreen:
Ostatnio zmieniony śr 12 lis, 2008 21:37 przez Chudy, łącznie zmieniany 1 raz.
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Nie krzepa - technika ważna, TECHNIKA :!:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”