Czy bedzie w tym roku jakies rozpoczęcie sezonu VCP ??

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

beny

Czy bedzie w tym roku jakies rozpoczęcie sezonu VCP ??

Nieprzeczytany post autor: beny »

Czy bedzie w tym roku jakies rozpoczęcie sezonu VCP ??
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

no myśle że napewno bedzie. A ja mam pytanie - bo organizujemy zloty transalpa itd i koszt całego zlotu u nas to powiedzmy 70zł przy czym jest super zabawa przy ognisku itd. Koszt zlotu bmw czy varadero to ok 300zł albo lepiej i spanie w hotelach x gwiazdkowych :) czy są tutaj prawdziwi motocykliści którzy chętnie spotkaliby się gdzieś niekoniecznie w takim hotelu ?? Na zlocie bylismy na ukrainie i wrócilismy o 22 w nocy w prawie 30 motocykli. Było super. Mysle ze to dlatego ze na varadero jeżdżą raczej starsi ludzie i nie bardzo im się chce rozkładać namiot :)
Awatar użytkownika
Adagiio
Klubowy weteran
Posty: 292
Rejestracja: wt 19 wrz, 2006 14:50

Nieprzeczytany post autor: Adagiio »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Znam takich co sypiają bez rozkładania namiotu , a raczej nie mają po naście lat . A co masz w planie zorganizować rozpoczęcie VCP po namitami ? ;-)
Hombre que trabaja, pierde tiempo precioso
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Ja tam wolę namiocik niż hotelik. No chyba że cały dzień leje i masz w "nogach" cały dzień jazdy.
Ale jak mawiają moi koledzy turyści - "zła pogoda jest tylko za oknem, a podróż zaczyna się już za drzwiami".
Plusy namiotu:
- nikt ci nie pali peta (choć z tym ostatnio coraz lepiej)
- nie ma komarów
- świeże powietrze, nie czuc nóg, nie pocisz się za bardzo
- łatwo trafić na 4-rech nogach :-)
- rano po wyjściu na dwór nie jest juz tak zimno
- śpisz a motocykl masz pod ręką (no wyjątek VIM-8)
- nie ma trzaskania drzwiami
- można sobie spokojnie pogadać przez ścianę
Minusy:
- mogą cię rozjechać lub zaciukać nawet kamieniami
- wielka powódź może cię porwać
- wielkie wiatry (powietrzne nie odbytnie) przeszkadzają spać

bc
Ostatnio zmieniony czw 04 sty, 2007 11:42 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 3 razy.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
beny

Nieprzeczytany post autor: beny »

a mi sie cos kiedys wydawało ze miało byc jakies rozpoczecie sezonu gdzies na mazurach albo miałem jakies halucynacje oglądająć strone www.varaderoclub.pl :)
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Nie miałeś. Takie były planowania - tylko wg zasady weźmy sie i zrób, nie można znaleść chętnego do przygotowania zlotu. A może "Polanów" lub "Rowy" lub inne pomorze ?
Beny - ty coś o tym wiesz :-)
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

A czy nie możliwe jest utrzymanie planowanego miejsca?
Dla mnie z zachodniej Polski jest to miejsce dość atrakcyjne i nie znane, może ktoś zna jakąś fajną metę. Rozumiem, że po Kielcach wszyscy się boją wysoko podniesionej poprzeczki, ale może spotkajmy się i wspólnie pozwiedzajmy Mazury (dla mnie przynajmniej nieznane).
Ostatnio zmieniony śr 03 sty, 2007 23:25 przez bodziu, łącznie zmieniany 1 raz.
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

Bogdan Twoja wypowiedź jest super :) najlepsze to to że w namiocie nikt nie trzaska drzwiami ;) a to motto kolegów jest extra. Zapamiętam napewno... A co do zlotu to nie bede organizował zlotów VCP, tylko prędzej transalpa bo nasz klub jest mniejszy i łatwiej to zorganizować. Po 2 ja z VCP prawie nikogo nie znam oprócz kilku gości ;) A na zloty pewnie będę jeździł żadko ponieważ zbieram kase na wakacje a taki zlocik VCP to koszt ok 800zł :) (JARNOŁTÓWEK) :) :) :) :)
beny

Nieprzeczytany post autor: beny »

bogdanbc pisze:Nie miałeś. Takie były planowania - tylko wg zasady weźmy sie i zrób, nie można znaleść chętnego do przygotowania zlotu. A może "Polanów" lub "Rowy" lub inne pomorze ?
Beny - ty coś o tym wiesz :-)

ja nie mam zielonego pojecia o robieniu takich imprez dlatego nie bede sie wychylał , a tak pozatym to berdziej odpowiadają mi mazury tam jest super
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

Ja też nie miałem pojęcia ale zrobiłem i było super. Po 1 trzeba znaleźć baze noclegową - po 2 zaplanować jakąś ciekawą trase na sobote. Na wieczór przygotować miejsce na ognisko i to byłoby na tyle w skrócie.. :) nic wiele więcej nie potrzeba wszystko sie załatwi na miejscu. Myśmy jechali na ukraine a więc było troche więcej zachodu bo każdy musiał zaopatrzyc sie w paszport, zielone karty i cierpliwośc na granicy :) warto było ! fotki www.transalpclub.prv.pl
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1605
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

.... czy w takim razie nie nalezy myslec o miejscu namiotowo-hotelowym i wtedy wszyscy maja wolna reke w wyborze i portfel dopasowany do mozliwosci.
pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

I małe stoisko ze sprzedażą promocyjną namiocików :-)
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

Tylko niech ltoś poleci jakieś miejsce!!
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

zakopane :) ew słowackie tereny tatry wysokie są extra !!
Awatar użytkownika
Adagiio
Klubowy weteran
Posty: 292
Rejestracja: wt 19 wrz, 2006 14:50

Nieprzeczytany post autor: Adagiio »

A w którym to regionie ma być :?: Albo niech Szanowne Adminy przeprowadzą badanie opini varaderowej i zobaczymy na który region padnie najwięcej głosów :-)
Hombre que trabaja, pierde tiempo precioso
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

spotkajmy się w DAKARZE !! Dojazd na własną ręke :) podamy tylko współrzędne i date oraz godzine wstawienia się :)
beny

Nieprzeczytany post autor: beny »

ja stawiam na mazury :)
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

ja też
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

to i jo nie bede gorszy :) ale i tak nie wiem czy przyjade :) :)
beny

Nieprzeczytany post autor: beny »

widze ze chyba w tym roku nici z otwarcia sezonu vcp a szkoda bo propozycja mazur była bardzo kusząca ............
ODPOWIEDZ

Wróć do „2007 - Rozpoczęcie”