Czy bedzie w tym roku jakies rozpoczęcie sezonu VCP ??

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Też jestem za Mazurami
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
leo
Klubowicz VCP
Posty: 54
Rejestracja: sob 21 paź, 2006 13:11

Nieprzeczytany post autor: leo »

też jestem za

[ Dodano: Pon 08 Sty, 2007 00:43 ]
po namyśle jestem przeciw

[ Dodano: Pon 08 Sty, 2007 00:44 ]
właściwie to mi wszystko jedno

[ Dodano: Pon 08 Sty, 2007 00:46 ]
przecież Marcel jest z Mazur,no prawie,to weżmy się i niech zrobi!
andrzejtg

Nieprzeczytany post autor: andrzejtg »

LUDZIEEE!!! Niedźwiedź Leo sie obudził , znaczy wiosna blisko :lol:
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

Jeżeli to ma być długi weekend to trza coś zarezerwować a dalej to pójdzie.
No kto zna jakiś przyjazny ośrodek?
Awatar użytkownika
Adagiio
Klubowy weteran
Posty: 292
Rejestracja: wt 19 wrz, 2006 14:50

Nieprzeczytany post autor: Adagiio »

Nie wiem czy week majowy to dobra propozycja ze względu na to ze w tym roku jest naprawdę długi , słyszałem o dużej ilości wyjazdów w tym terminie : Krym , Rumunia , Albania . Zimy nie ma więc chyba jej nie będzie może by tak w kwietniu ?
Hombre que trabaja, pierde tiempo precioso
TiBi

Nieprzeczytany post autor: TiBi »

Zrobiłem ankietę na temat miejsca otwarcia sezonu motocyklowego, możecie klikać. Ja niestety nie mogę zając się organizacją zlotu :( W tym terminie dziecko mi sie rodzi. :>
Awatar użytkownika
leo
Klubowicz VCP
Posty: 54
Rejestracja: sob 21 paź, 2006 13:11

Nieprzeczytany post autor: leo »

no jasne,dziecko mu SIE rodzi to i moc truchleje(fajne słowo).będziemy gratulować!
TiBi

Nieprzeczytany post autor: TiBi »

a jak miałem napisac? :-> "potomek"?
Ciągle nie wiem czy syn, czy córka? to nie będę zmyślał...
andrzejtg

Nieprzeczytany post autor: andrzejtg »

a może tu? http://www.mazury.pc.pl/osrodki/elixir/

[ Dodano: Sro 10 Sty, 2007 15:56 ]
ewentualnie : http://www.mazury.pc.pl/osrodki/gat/
Mirek K

Nieprzeczytany post autor: Mirek K »

Mazury? Osobiście wolałbym w górach! Ale skoro mają być Mazury miejscem rozpoczęcia sezonu 2007, to mam dwie propozycje:
- nisko budżetową 120zł WWW.stanicawodna.republika.pl
- wyższy standard 240zł WWW.ksiezycowydworek.pl ,
( dwa noclegi z wyżywieniem /1 osoba.).
Mam najbliżej, więc pomogę w organizacji zlotu. Musimy jak najszybciej ustalić termin i czas trwania zlotu. Rozejrzę się jeszcze za innymi ośrodkami.
Mirek K
andrzejtg

Nieprzeczytany post autor: andrzejtg »

No i mamy ochotnika, Panowie, pogratulować Mirkowi. Wzieliśmy się i Mirek zrobi :lol:

[ Dodano: Czw 11 Sty, 2007 09:54 ]
A tak poza tym to zgodność w narodzie panuje jak nigdy : ponad 80% narodu jest za Mazurami.
Mirek K

Nieprzeczytany post autor: Mirek K »

Coś przycichła sprawa Rozpoczęcia Sezony 2007. Żeby ruszyć sprawę z miejsca musimy ustalić termin. Nie byłem na ostatnim złocie, a tam ponoć zapadły jakieś ustalenia…. Chciałbym poznać Wasze oczekiwania co do terminu i standardu wiosennego spotkania. Ilu jest chętnych? W kwietniu-maju może być zimno i mokro, odradzam namioty i domki kampingowe bez ogrzewania.
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2425
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Mirku, zaproponuj jakieś wolne terminy a na stronie głownej varaderclub.pl ustawię "Ankietę" i wyjdzie wynik większości.
Co do "zimności" to może być różnie, aczkolwiek noc w zimnym domku
może byc i straszna i ciekawa :-)

Okolice są przepiękne, można zrobić wypady daleko jak będzie pogoda (np. Ruciane, Nida, ale można poszlajac się i po lasach w okolicy - pamiętam Zloty o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn, z racji deszczów przezwany przeze mnie Puchar o kalosz WGK).
Można by nawet było się pokusić (jak wtedy) o rajd wg opisanej trasy itp. Były to fajne czasy, zawody itp... - o tu migawki ze zlotu -
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
andrzejtg

Nieprzeczytany post autor: andrzejtg »

Mnie tam rybka , ale 6.05 musze być na komunii w Bielsku-Białej bo jeszcze nie miałem :lol:
Awatar użytkownika
descomp
Administrator
Posty: 235
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 09:31

Nieprzeczytany post autor: descomp »

Toś Ty niedoszły komunista :mrgreen: a wydawało sie że Ci dobrze z oczu patrzy :-P No i gdzie dorwałeś taką maszynę którą masz w stopce wypisaną ???? :lol:
A powracając do tematu to co byście powiedzieli na ostatni tydzień kwietnia czyli 27-29.04 no powiedzmy 30.04 ?? 8-). Dla chcących pozostać dłużej zostaje cały długi majowy tydzień a dla mających inne plany oprócz zlotu nie jest wstanie zablokować takowych :-)
Ostatnio zmieniony pn 22 sty, 2007 22:07 przez descomp, łącznie zmieniany 2 razy.
Michał alias descomp
andrzejtg

Nieprzeczytany post autor: andrzejtg »

xl100v to młodzy brat Twojego :mrgreen:
beny

Nieprzeczytany post autor: beny »

dla mnie MAZURY i ostatni tydzień kwietnia czyli 27-29.04 bardzo odpowiada
TiBi

Nieprzeczytany post autor: TiBi »

No to zamiast proponować zrobienie ankiety, może od razu zróbmy ankietę co do terminu. Potrzeba nam wiecej działania ;-) Z dotychczasowej ankiety wyszło nam, że jednak Mazury. Pozdrawiam
Mirek K

Nieprzeczytany post autor: Mirek K »

Dzisiaj odwiedziłem pensjonat Księżycowy Dworek w Gierłoży. Bardzo ładnie położony w lesie nad jeziorem z miejscem na grill, posesja ogrodzona, w nocy dozorowana. Nowy hotel, pokoje dwu osobowe.
Wydaje mi się, że K. Dworek będzie dobrym miejscem naszego wiosennego spotkania.
Niestety termin 28-30.04.2007r. jest już zarezerwowany. Proponuję spotkanie w terminie 30.04.2007 – 02.05.2007 z możliwością przedłużenia.
Cena 250zł /osobę
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Otwarcie sezonu w długi weekend majowy wyeliminuje tych, którzy ten czas zaplanowali z rodzinami bądź mają w planach długie trasy (maksymalnie można uzbierać aż 9 dni wolnych).

Może 20 - 22 kwietnia ?
Ostatnio zmieniony pt 26 sty, 2007 20:17 przez marekm, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „2007 - Rozpoczęcie”