Witam wszystkich forumowiczów. I od razu prośba o opinię

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
siniaczek

Witam wszystkich forumowiczów. I od razu prośba o opinię

Nieprzeczytany post autor: siniaczek »

Witam!
Po prawie 15 latach przerwy od czasu ujeżdżania wszelkiej maści komarków, wuesek i cezetek poczułem znów natury i zamierzam sprawić sobie pierwszy model Wiaderka.
Rozglądam się tu i tam i znalazłem takie coś:
http://www.allegro.pl/item715188814_varadero_99_od_i_wlasc_salon_w_wa_dodatki.html
i tu prośba do was, drodzy forumowicze:
zna ktoś z was to moto i może coś o nim powiedzieć?
I jeszcze drugie pytanko: czy normalne jest w tym modelu (w końcu to już 10 lat) rdzewienie rury wydechowej i czarny kolor dolnej osłony silnika?
Dzięki za wszelkie opinie i mam nadzieję że wkrótce zobaczymy się na szlaku.

P.S. a może ktoś z Was chciałby oddać w dobre ręce sprzęcik w podobnym zasięgu cenowym?

Pozdrawiam
Siniaczek
Awatar użytkownika
fred
Posty: 140
Rejestracja: sob 29 lis, 2008 21:01

Nieprzeczytany post autor: fred »

Cześć,
Rdzewienie wydechów jest normalne nawet wczesniej niż po 10 latach a osłona pod silnikiem, jeśli dobrze to zrozumiałem, jest zrobiona z czarnego plastiku więc jest czarna.
Całkiem ładny sprzęt moim zdaniem, zwłaszcza, że doposarzony. Ja mam ten sam rocznik i wygląda gorzej tyle, że pomarańczowe są szybsze;)
Irek_1977
Posty: 436
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:27

Nieprzeczytany post autor: Irek_1977 »

Wg mnie zwróć uwagę na to że:
- na drugim foto widać porysowaną osłonę lewą - dość dziwne bo na gmoalach nic nie widać
- wg mniej jak ktoś orginalne handbary wymienia na acerbis - tzn. że może orginały uszkodził
- przebieg - sprzedawca pisze że moto jeździł na długich trasach - co to jest przez prawie 10 lat zrobić 53 tys km/ raptem ok. 5300 na rok - to przy założeniach że jeździmy ok. 25 tygodni w roku to raptem 212 km/tydzień - PRZEMYŚL TO

Ogólnie ładny!
Pozdrawiam
Irek
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

Osłony kierownicy w 1999 były srebrne !
coś za szybko wymieniał te łożyska, ale ogólnie historia dość prawdopodobna, na pewno należy przeprowadzić dokładne oględziny pod kątem wypadkowości bo można po łamać kufer porysować owiewkę i osłony manetek nie robiąc żadnej krzywdy motocyklowi, ale to może też świadczyć o większych przeżyciach.
rambo

Nieprzeczytany post autor: rambo »

Najlepiej to kupować od forumowiczów :-)
motocykle pewne i sprawdzone

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1458248
siniaczek

Nieprzeczytany post autor: siniaczek »

W ciągu dalszych poszukiwań trafiłem na ten egzemplarz. [http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1352222
Czy ktoś z Forumowiczów może zna ten konkretny motocykl? Warto jechać żeby go obejrzeć 500km? A może ma ktoś doświadczenia związane z firmą, która go sprzedaje?
Pozdrawiam,
Siniaczek
Ostatnio zmieniony śr 26 sie, 2009 18:22 przez siniaczek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lotnik78
Klubowicz VCP
Posty: 690
Rejestracja: śr 14 sty, 2009 22:54

Nieprzeczytany post autor: lotnik78 »

Jak masz taką mozliwośc do dołóż kilka tysi i kup juz na wtrysku. Widze ze jesteś z Lublina, jak chcesz dokładniej sie przymierzyć do wiadra to mozesz do mojego, tez mieszkam w lub
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

Myślę że przy ograniczonej kasie lepiej kupić gaźnikowy w lepszym stanie niż jakiś śmietnik.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”