Wycieczka do Chorwacji 2009

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
zalmen3
Posty: 285
Rejestracja: pt 05 paź, 2007 10:25

Wycieczka do Chorwacji 2009

Nieprzeczytany post autor: zalmen3 »

Narazie fotki, potem jak bedzie natchnienie to wyprodukuje relacje:

http://picasaweb.google.pl/zalmen3/Chorwacja2009#

Pozdrawiam
matychmaster

Nieprzeczytany post autor: matychmaster »

Zdjęcia super - czekamy na relację :) , Fajny patent z mocowaniem bagażu do gmola :P
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

o ja pierdziele zalmen :) nie przesadziłeś z tymi bagażami :) ja teraz też byłem w chorwacji i montenegro na tydzień to spakowałem się do top case :) te plecaki z przodu trochę przesada :) fotki super, pozdro :) PS. ja juz mam 58.5 :)
Ostatnio zmieniony pt 18 wrz, 2009 09:21 przez Młody, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zalmen3
Posty: 285
Rejestracja: pt 05 paź, 2007 10:25

Nieprzeczytany post autor: zalmen3 »

Eee spoko, Viadro wedlug obliczen wazylo jakies 470-480 kg (niestety nie mialem okazji wjechac na wage), ale musze przyznac, ze prowadzilo sie znacznie lepiej niz tylko z kuframi - dociazenie przodu znacznie poprawilo wywazenie sprzeta ;-) Sakwy rowerowe byly niestety konieczne; probowalismy na 1000 sposobow zmiescic sie w kufry ale nie dalo rady :-P Poza tym tak opatulone gmole sa podobno niezastapione przy ewentualnych glebowych przygodach, do ktorych naszczescie nie doszlo podczas naszego wyjazdu. Motocykl praktycznie nie odczul dodatkowych gabarytow i kilogramow - dosc powiedziec ze spalanie oscylowalo w granicach 5,3-5,7 l/100 km i tylko w drodze powrotnej przy stalej jezdzie na autostradzie z predkosciami autostradowymi doszlo do 6 l z malym hakiem (morderczy przejazd przez Czechy gdzie raz chyba udalo mi sie wrzucic 3 bieg odrzucam jako blad gruby i nie wliczam do statystyki - spalanie tam siegnelo astronomicznych 6,25 l).

PS. Czuje sie zawstydzony... u mnie ledwo ponad 55 :oops:

Pozdrawiam
Internetowy sklep komputerowy - http://mirwit.com.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”