VIM12

Czuli 12-ty zlot tym razem a Austrii

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

bogdanbc pisze:Znaczy się można się poszlajać po podobnym czasie i okolicy geograficznej i zajechać niby to przypadkiem na zlot i pogadać z Burżujami.
napisali na stronie ,ze zakaz wjazdu tak z przypadku tzn. że śpisz w okolicy a przychodzisz na spotkania.
W sumie to i dobrze bo potem miejsc brakuje, żarcia itd
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Ja tam się nie obraziłem i zasadniczo się wybieram :evil:
Ostatnio zmieniony sob 26 gru, 2009 15:28 przez grzechutek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomi11
Klubowicz VCP
Posty: 180
Rejestracja: śr 04 kwie, 2007 20:51

VIM 12

Nieprzeczytany post autor: tomi11 »

Witam szanownych Kolegów .Ja niestety olewam VIM ,a szkoda bo się wybierałem.Jednym słowem szalona kasa . Lepiej w tym okresie majowym przejadę się przez Pireneje i Alpy .Może w umówionym miejscu zrobimy sobie prywatnego Vima w Hiszpani HI HI :lol:
Pozdrawiam Tomi 11 :lol:
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Z tego co można wycztać między wierszami na Forum Międzynarodowym, osoby majace wpływ na organzację VIM chciałyby drastycznie ograniczyć liczbę uczestników (w tym roku ustalono górną granicę na 200 osób), a najchętniej przywrócić do życia holendersko-brytyjską listę mailingową i w przyszłości spotykać się wyłącznie w tym gronie.

Pierwszy krok, to dwustopniowa rejetracja. Teraz mogą rejestrować się wyłącznie członkowie Forum Międzynarodowego (większość członków wspomnianej listy mailingowej jest członkami Forum Międzynarodoweg) oraz osoby spoza EU (dot. kilku osób). Członkowie Orgateam mają nadzieję, że przy limicie 200 osób, 1-go lutego, kiedy rejestrować się będzie mogł każdy Varaderorowiec, nie będzie już wolnych miejsc.

Antycypując rezerwacje w innych hotelach (w Alpach ich nie brakuje) Orgateam zastrzegł, że osoby, które nie będą zapisane oficjalnie na VIM (a co za tym idzie, które nie zapłaciły pełnej kwoty) nie będą mile widziane, a w zasadzie to mają spadać. Takie stanowisko spotkało się z ostrą reakcję, między innymi w Austrii i Gracji, więc Orgateam (Bernard) zmuszeni byli złagodzić swoje stanowisko.

Tak czy owak, powiało chłodem. :evil:

Dla tych, którzy mimo wszystko, chcieliby uczestniczyć w VIM'ie, a nie są członkami Forum Międzynarodowego, a co zatym idzie muszą czekać z rejestracją do 1-go lutego, jest furtka pozwalająca na natychmiastową rejestrację i 100% pewność uczestnictwa. Wystarczy, że któryś z kolegów będących członkiem Forum Międzynarodowego (jest paru), który się wybiera, zarejestruje osoby towarzyszące (chyba max. 2), które nie muszą być członkami czegokolwiek, ani nawet jeździć na Viadrach. Rejestrujący płaci za wszystkich, a rozlicza się lokalnie, więc dodatkową korzyścią są oszczędności na przelewach bankowych.
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Hmmm...
Troszkę zapał (powietrze ze mnie zeszło)...
Ale nadal na dzień dzisiejszy się wybieram!
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Ze mnie też zeszło... Tak czy siak Alpy planuję i tak chociaż na 4-5 dni
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
descomp
Administrator
Posty: 235
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 09:31

Nieprzeczytany post autor: descomp »

Byłem w tym roku w tamtych rejonach i myślę że spokojnie w terminie VIM-u można by tam zrobić jakieś drugie rozpoczęcie sezonu ????? :mrgreen: :mrgreen: a kilkunastu Viader na raz nie będa mieli odwagi nie wpuścić na impreze :mrgreen: :mrgreen:
Michał alias descomp
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

My z Dorotą odpuściliśmy. Wszelkie przejawy jakiejkolwiek segregacji wywołuja u nas natychmiastowy sprzeciw. Poczekamy aż formuła sie zmieni. I tak wszelkie VIMy nie umywaja sie do naszych krajowych spotkań. :mrgreen:
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
Adagiio
Klubowy weteran
Posty: 292
Rejestracja: wt 19 wrz, 2006 14:50

Nieprzeczytany post autor: Adagiio »

Makarony dwa lata temu , też dali dupy z organizacją i limitami , jeszcze do dzisiaj organizatorom się tym odbija . Z tego co piszecie to kasztanów już całkiem poje…. .
Niby fajnie jak się ludziska łączą w stada , ale potem zaczyna się selekcja .
Ktoś jeszcze che na te VIMY jeździć ? Ja byłem tylko na jednym , tym najlepszym 8-) , pamiętam jak niektórym opadła szczena :lol: .
Hombre que trabaja, pierde tiempo precioso
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

szuler pisze:I tak wszelkie VIMy nie umywaja sie do naszych krajowych spotkań. :mrgreen:
Święte słowa :evil:
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1605
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

nie śledzę systematycznie forum miedzynarodowego (fm). Skoro jest tak jak pisze MM to obrazuje tylko sytuacje że jak wszedzie sa grupki i podgrupki kreujace rozwiazania. Prawda jest taka ze my do aktywnch na fm nie nalezymy. Holendrzy to specyfizny naród - kreatywny, bardzo miedzynarodowy ale i zamkniety na swoje wypracowane srodowiska. 2-swieczki jest tego swienym przykladem. NIe ma tu sentymentów, jesli pasuje oragteam rozwiazanie vim200 (umownie nazywajac iczbe uczestnikow, zreszta organizacyjnie wielkie spędy jak sami wiemy traca na charakterze) to tak bedzie. Nota bene nie dziwie sie troche bo logistka zmienia sie drastycznie przy przekroczeniu pewnej liczby 2-kółek.
Doskakiwac na "przyczepkę" na jedna czy dwie imprezy - sami wiemy ze dla organizacji to kłopot (ilu takich bedzie, jak to liczyć etc.... etc... ) ..a wybrane miejsce ma zapewne swoje ograniczenia.
Atrakacyjnoscia musi sie bronic sam produkt - miejsce, program, kompanija, cena ;-)
Dla nas Ausitria - to juz nie taka atrakcja, wiekszosc tam była nie raz a i nie ma nic z "takiej" tajemniczości i przygody. Słowem ... : pażyjom uwidim.
Myśłe ze jesli znajdzie sie ktos kto zaproponuje formułę BC (namiot ognisko gitara i tance przy starym kaseciaku - to zapewne nikt sie nie obrazi a jedynie uzupełni to ofete. Oczywiscie musi to byc impreza PL (nie zaden VIM BIS) z zaproszeniem innych klubów gdzie cena jest przez pół i standard campingowo-agroturystyczny.
Houk
pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Słusznie Wojtek prawisz :-D
Orgateam VIMowski po wpisach i mailach Varakuta z Austrii "wymiękł" i ma wprowadzić dzień dla gości i rozszerzyć bazę noclegową. Zobaczymy co z tego wyniknie...
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1605
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

szybko zobczylem co sie tam dzieje na forum 2-swieczek

Napisalem krotkiego posta ze to dobry pomysl "dnia otwatrego" i ze rowniez dyskutujemy na naszym forum o vim12
pozdrawiam, Wojtek
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Pomimo, że zapisałem się na VIM12, po wnikliwym przeanalizowaniu za i przeciw, po zagłębieniu się w posty organizatorów na międzynarodowym forum, po zobaczeniu jakie jest Wasze stanowisko stwierdzam:


nie wiem co mam zrobić :roll: i
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Nie pękaj. Bedziemy mieli przedstawiciela i świeże opowieści jak się "wybrańcy" bawią na jesiennym spotkaniu ;-)
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Jak na jesiennym :!: spotkaniu :!: to wchodzę w to :idea:
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Grzechutek,jak zawsze jesteś w formie :-D Jesienne oczywiście VCP :lol:
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Tosiek Z.
Klubowicz VCP
Posty: 75
Rejestracja: śr 27 wrz, 2006 12:33

Nieprzeczytany post autor: Tosiek Z. »

grzechutek pisze:Jak na jesiennym :!: spotkaniu :!: to wchodzę w to :idea:
Grzesiu nie pękaj ! Ja und meine grosse flasche nie pozostawimy Ciebie w samotności :-)

Nie po to jezdziłem ponad 250tkm psującymi się Viadrami żebyś schnął w Alp-rozpaczy :mrgreen:
Tosiek Z.
Varadero -było 4
Africa Twin CRF 1000
KTM LC4 690 Enduro R
Junak 1960
Kawasaki Estrella 250
Honda CB500x
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

tylko pamiętaj aby do flaszki był basen :lol:
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Tosiek Z.
Klubowicz VCP
Posty: 75
Rejestracja: śr 27 wrz, 2006 12:33

Nieprzeczytany post autor: Tosiek Z. »

DarekN pisze:tylko pamiętaj aby do flaszki był basen :lol:
Flaszka była "zawsze" ! - nawet jak basenu nie było :-D
Tosiek Z.
Varadero -było 4
Africa Twin CRF 1000
KTM LC4 690 Enduro R
Junak 1960
Kawasaki Estrella 250
Honda CB500x
ODPOWIEDZ

Wróć do „2010 VIM-12 Alpy”