Zimowy wypad w góry na Hondzie Varadero 125 :)

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Lukasz1221

Zimowy wypad w góry na Hondzie Varadero 125 :)

Nieprzeczytany post autor: Lukasz1221 »

Witam !

W ostatni dzień Świąt postanowiłem skorzystać z dobrej pogody i wraz z kolegą (również na Hondzie Varadero 125) wybraliśmy się w taką mini trasę po Beskidach. Wrażenia ? To jest piękne, podróżując pod sam koniec grudnia na motocyklu. Relacji narazie jeszcze nie mam spisanej, ale zdjęcia są już na stronie, serdecznie zapraszam do pooglądania zdjęć :
http://picasaweb.google.com/lukasz1221/ZimaWBeskidach#


Pozdrawiam
Łukasz1221
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Zuchy :-)
Lukasz1221

Nieprzeczytany post autor: Lukasz1221 »

Miło słyszeć :) Pogoda dopisała (było troche na plusie) no to na co czekać, można robić wypad :)
JAQB W

Nieprzeczytany post autor: JAQB W »

Śniegu możemy wam trochę podesłać... U nas nie polatasz...
matychmaster

Nieprzeczytany post autor: matychmaster »

No , no Ładnie :D , Ja też myślałem nad wyjazdem gdzieś na Litwę , ale trochę przedobrzyłem z napojem wyskokowym i nie wyszło , Chciałem wczoraj to jak na złość śnieg spadł :( . Łukasz - Myśl nad Austrią w maju :P
Lukasz1221

Nieprzeczytany post autor: Lukasz1221 »

Dzięki :) Hm Austria raczej odpada (po pierwsze maj w ogóle odpada, a po drugie raczej nie będę pasował do tamtejszego towarzystwa na dużych wiaderkach :mrgreen: ). W następnym sezonie planuje wyjazdy po Polsce. Jest dużo jeszcze ciekawych miejsc, ktorych nie odwiedziłem. Najpierw Polske trzeba całą zobaczyć, potem można myśleć o zagranicy :) No chyba że pojadę do Anglii na zarobek na swoje podróże (oczywiście na Hondzie) to przy drodzę powrotnej będę bardzo chciał zaliczyć Francję, m.in. Lazurowe Wybrzeże, wiadukt Millau no i stolicę Francji :) A co z tego wyjdzie, to czas pokaże :)
XLVJagus

Nieprzeczytany post autor: XLVJagus »

Lukasz1221, może byś wpadł w Bieszczady w te wakacje, piękne serpentyny, mieszkam niedaleko, mogę zapewnić nocleg, było by nas 3 na viadrach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”