Powitanie i pytanie o zakup motocykla

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
Gutek

Powitanie i pytanie o zakup motocykla

Nieprzeczytany post autor: Gutek »

Witam wszystkich Varaderowiczów
Na początek chciałem się przedstawić:
Mam na imię Grzesiek i od urodzenia - 36 lat - mieszkam w Krakowie.
Po kilku latach podróżowania na Transalpie - w ramach nabierania wprawy, przyszedł czas na spełnienie marzeń - zakup Varadero. I tu jak zwykle pojawiło się wiele rozterek.
Wstępnie moją uwagę przykuło to Viadero -
http://moto.allegro.pl/item907329411_ho ... dkowy.html - mieści się w moim budżecie, i z zewnątrz wygląda przyzwoicie, ponadto przebieg mały
- czy może któryś z Szanownych Klubowiczów spotkał się z tym egzemplarzem?
Prosiłbym też o informację na co z zwracać uwagę i o co pytać przy ewentualnym zakupie.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Awatar użytkownika
lotnik78
Klubowicz VCP
Posty: 690
Rejestracja: śr 14 sty, 2009 22:54

Nieprzeczytany post autor: lotnik78 »

Wygląda niezle, ma centralną stopke, nowe opony, myśle że warto ją zobaczyć. Cena też jest przyzwoita.
JAQB W

Nieprzeczytany post autor: JAQB W »

Witaj!!
Napiszę Tobie tak; ja kupowałem swoje Viaderko w zeszłym roku i ten egzemplarz widziałem już w ogłoszeniach w wakacje. Zwróć uwagę na piękną pogodę na zdjęciach... Jakby miał być faktycznie taki "nie ma co oglądać..." to pewnie juz dawno by poszedł...
Przeszukaj dział sprzedaży na 4um - może i nieco drożej, ale przynajmniej pewnie!!
Awatar użytkownika
zalmen3
Posty: 285
Rejestracja: pt 05 paź, 2007 10:25

Nieprzeczytany post autor: zalmen3 »

Jak sie zrobi cieplej i jeszcze bedzie, a Ty nadal bedziesz nim zainteresowany to moge podjechac go obejrzec - w koncu to rzut beretem ode mnie ;-) Jak dla mnie mocno podejrzany jest przebieg, no ale jak jest udokumentowany, to cuda sie zdarzaja. Ponadto napisane jest ze ma ABS, a tarcze na to nie wskazuja, jednak moze to poprostu chwyt reklamowy ;-)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn 15 lut, 2010 10:41 przez zalmen3, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1606
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

ahoj - witaj na forum
pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
sebastianj
Posty: 95
Rejestracja: wt 05 maja, 2009 11:28

Re: Powitanie i pytanie o zakup motocykla

Nieprzeczytany post autor: sebastianj »

Gutek pisze:Witam wszystkich Varaderowiczów

Wstępnie moją uwagę przykuło to Viadero -
http://moto.allegro.pl/
Ja rozmawialem z wlascicielem telefonicznie. Moze nikt nie zwrocil uwagi ale jakis czas temu(4-5 tygodni) na allegro byly dwa ogloszenia od roznych uzytkownikow z tymi samymi zdjeciami tego motoru. Roznica w cenie byla minimalna, kilka stowek.
Moto ma jakis nieuregulawany status: sprzedaje ten co z allegro ale moto rzekomo jest jak to on nazwal jego" ziomala ze slaska". Na pytanie czy jakas jest umowa na to, twierdzil ze sie zamienili on dostal wiaderko a dal jakiego quada, chociaz formalnie wszystko jest zarejestrowane jeszcze na starego wlasciciela. Jakies to pogmatwane mi sie wydalo.Niby wszystko powymieniane i sie swieci, ale na pytanie KIEDY bylo wymieniane itp nie dostalem zadnej konkretnej odpowiedzi.
Gosc mowil tak ze mi sie wydalo ze sprzedaje gore zlota za 20k zl. Jakos mnie to wszystko zniechecilo.Odpuscilem.


Pozdr.
Seba
Gutek

Nieprzeczytany post autor: Gutek »

Bardzo dziękuję za wszelkie uwagi - trochę ostudziliście mój zapał do tego egzemplarza, ale lepiej teraz niż po zakupie. Będę bardziej obiektywny przy oględzinach.
Jeszcze raz dzięki :-)
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1606
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

na Twoim systematycznie sprawdzałbym www.mobile.de
Tu znajdziesz relacje ceny do : rocznika/km/ wyposazenia.
Na super okazje w kraju raczej nie liczyłbym bo to czesto "duza mina"
Tam (D) mozesz zawsze targowac - a wg mnie duzo mniejsze prawdopodobienstwo wpadki.
pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1606
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1606
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

pozdrawiam, Wojtek
Gutek

Nieprzeczytany post autor: Gutek »

No i stało się.
Poszedłem za Waszymi radami, za które serdecznie dziękuję.
Byłe Wiaderko MarkaM przeprowadziło się z Gdańska do mojego garażu w Krakowie :-)
Pozdrawiam wszyskich Forumowiczów życząc Zdrowych Spokojnych i Wesołych Świąt
Do zobaczenia na trasie :-)
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Słuszna decyzja - będziesz zadowolony. Przyjemności z jeżdżenia na Varadero i Wesołych Świąt.
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Gutek pisze:...Byłe Wiaderko MarkaM przeprowadziło się z Gdańska do mojego garażu w Krakowie :-) ...
Łza się oku kręci. :cry:

Obrazek

Szerokości. :lol:
JAQB W

Nieprzeczytany post autor: JAQB W »

Gutek pisze:Byłe Wiaderko MarkaM przeprowadziło się z Gdańska do mojego garażu w Krakowie
Będzie Pan zadowlony...
Gratulacje!!
Bobas

Nieprzeczytany post autor: Bobas »

Jakby co to ja sprzedaję Viaderko.
Ogłoszenie jest w dziale ogłoszeń :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”