Części do Varadero 2007 rok. ---poszukiwane---

(stare: do "rozksięgowania" lub usunięcia)

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

tigana

Części do Varadero 2007 rok. ---poszukiwane---

Nieprzeczytany post autor: tigana »

:) kierownice kupie do 1000 2007 rok
Ostatnio zmieniony ndz 07 mar, 2010 11:28 przez tigana, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fred
Posty: 140
Rejestracja: sob 29 lis, 2008 21:01

Nieprzeczytany post autor: fred »

Za rozsądne pieniądze tylko ebay. Największe szanse na niemieckim.
Tą firme mogę polecić, kupiłem u nich amorek szybko i tanio:
http://shop.ebay.de/bike-recyc-austria/ ... =0&bkBtn=1

Ewentualnie tu:
http://www.bike-teile.de/index.php?seite=suchen&sz=0
- maja lagi i dekiel!
Ostatnio zmieniony śr 24 lut, 2010 23:25 przez fred, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
descomp
Administrator
Posty: 235
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 09:31

Re: Części do Varadero 2007 rok. ---poszukiwane---

Nieprzeczytany post autor: descomp »

tigana pisze:Witam,nabyłem własnie Varadero XL 1000 z 2007 roku jest delikatnie uszkodzone i szukam kilku części - dekiel silnika od strony sprzegła zawieszenie przednie (rury),kierownica ,błotnik przedni,lusterko lewe,stelarz stalowy pod liczniki i reflektor...bardzo prosze o wszelkie informacje pozdrawiam....
Patrząc na listę rzeczy uszkodzonych proponowałbym zaczać od gruntownego sprawdzenia ramy głównej bo może się okazać że te cześci kupisz nadaremnie :shock:
Michał alias descomp
tigana

Części do moto

Nieprzeczytany post autor: tigana »

Moto jest naprawde uszkodzone parkingowo wiec nic sie nie stało z ramą itd. Ale czesci kupic trzeba a widze ze na allegro np.nic prawie nie ma do modelu powyzej 2005rok :((
Awatar użytkownika
descomp
Administrator
Posty: 235
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 09:31

Re: Części do moto

Nieprzeczytany post autor: descomp »

tigana pisze:Moto jest naprawde uszkodzone parkingowo wiec nic sie nie stało z ramą itd. (
:?: :?: :?: :?: parkingowo :?: :?: :?: to chyba czołg pomylił miejsca :oops:
Michał alias descomp
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Tigana - wiesz co: albo ściemniasz albo Cię nawlekli. Ja mam Varaderke z 2007 roku która zaliczyła co najmniej 10 parkingowych gleb, z czego pare na oczach kolegów z VCP. Co ciekawe, nie odniosła żadnych uszkodzeń dzieki gmolom. Tak więc, jezeli Ty masz całą listę rzeczy do wymiany, to Twój sprzęt zaliczył coś bardziej emocjonującego niż prkingowa gleba :lol:
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2427
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Wiesz Szuler,
można zaparkować na krawędzi drogi i być zepchniętym (np. przez burzę) do rzeki ;-) // pamiętasz ? //
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Oczywiście że pamietam :shock: Tyle że takiego zdarzenia to raczej drobnym szlifem bym nie nazwał
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
KONSUL

Nieprzeczytany post autor: KONSUL »

Powiem szczerze, że także mi się omsknął moto kilka razy w garażu, a i na szuterku miałem "leżaczek" i śladów praktycznie niimaaa ;-)
Oczywiście na gmolach troszku lakierku i na zbiorniku ubyło - ale to się nie liczy :-)
Nie straszmy chłopaka, moto jest ok, a lekkie naprawy lakierniczo-blacharskie nie wpływają na całokształt :idea:

Rama prosta, felgi proste, lagi proste - jest pięknie :arrow:
tigana

moto w kawałkach

Nieprzeczytany post autor: tigana »

Widze że karzdy lubi sobie pogadać ale głwonie nie na temat ,uszkodzony jest i tego nie zmienie jak mam kupić rok 99 to wole 2007 i go sobie doszlifować a że potrafie i robie na igielke to wymieniam wszystko co mi nie odpowiada ...jest to już 6-ty motor który doprowadzam do ładu wiec nie straszne mi kolegów opinie :)) prawda jest taka ze co rok mam inne moto i kazde z nich znam prawie na wylot po warszatowych udoskonaleniach hehehe i browar lepiej smakuje tym bardziej przy piatku pozdrawiam
jaqb

Nieprzeczytany post autor: jaqb »

To ja wolę rocznik '99 i igiełkę, niż 2007 po crash testach i zastawiać się czy mi coś nie odpadnie :lol:
Ostatnio zmieniony pt 26 lut, 2010 21:46 przez jaqb, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

Jeden lubi brunetki drugi blondynki, o gustach sie nie dyskutuje chłop szuka gratów to jak ktoś coś ma to niech daje namiary i tyle. o wyższości świąt w innym wątku.
KONSUL

Nieprzeczytany post autor: KONSUL »

Po taniości tylko allegro alba e-bay :!:
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

faktycznie lekka gleba parkingowa...

Mi tam podczas takiej gleby teleskopów z przodu nie urwało i delka od sprzęgła :) pomijając inne z listy delikatnie uszkodzonych :)

Gleba parkingowa to znaczy odrapane lusterko i gmol o ile jest i końcówka kierownicy - nawet lampa zostaje zawsze w całości nie mówiąc o przednim błotniku :)

sorki ale mi nie dało :evil:
Tosiek Z.
Klubowicz VCP
Posty: 75
Rejestracja: śr 27 wrz, 2006 12:33

Nieprzeczytany post autor: Tosiek Z. »

Jaśnie Panowie-Varakoledzy ! Kolega poprosił o pomoc - to mu ją dajcie ! A nie , jak zwykle w necie, 90% własnych przemyśleń i mądrości nie mających zbytnio związku z pytaniem :cry:
Tosiek Z.
Varadero -było 4
Africa Twin CRF 1000
KTM LC4 690 Enduro R
Junak 1960
Kawasaki Estrella 250
Honda CB500x
Awatar użytkownika
descomp
Administrator
Posty: 235
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 09:31

Nieprzeczytany post autor: descomp »

Tosiek, jasne że trza chłopu pomóc, dzięki temu już za rok w necie znajdziesz ogłoszenie:
"Sprzedam ..................... bezwypadkowe po lekkiej parkingowej glebie" :evil: i kupi go jakiś oszołom i napisze na forum: Kupiłem .............................. i coś dziwnie moto zachowuje się w zakrętach :evil:
Michał alias descomp
KONSUL

Nieprzeczytany post autor: KONSUL »

Oj Panie Michale - jest Pan bardzo surowy :!:
Kolega tigana napisał "Moto jest naprawde uszkodzone parkingowo",
także nowy nabywca będzie napewno zadowolony, powiem więcej na 100% nie dowie się że sprzęcik lekuchno przewrócony został w garażu :oops:
ODPOWIEDZ

Wróć do „(archiwum)”