sprzedam Wiaderko

(stare: do "rozksięgowania" lub usunięcia)

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Yaro

sprzedam Wiaderko

Nieprzeczytany post autor: Yaro »

czesc,
przyszła chwila zeby zdecydowac sie na ten ruch, przesiadam sie na inna maszyne. Zainteresowanych zapraszam do oglądniecia maszynki, szczegóły cena (24.500 do neg), wyposażenie (bardzo bogate - po MarkuM plus moje), rocznik (2004), przebieg ok 49 tys, fotki proszę osobiście, pisac na jaars@gd.onet.pl

pozdrawiam Yaro
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Na co się zdecydowałeś ?
Yaro

Nieprzeczytany post autor: Yaro »

czesc,
dopadłem Deaville'a 2007, jest w równie świetnym stanie jak moto po Tobie, ale niższe i lepiej dla mnie wyważone, no i ten wał :))) mnie podjarał. Pewnie sie pokażę gdzies na spotkaniu to zobaczysz. pozdrawiam Yaro
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2427
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Ja też się zakochałem w Devill - ale znowu dla moich długich nóg jest za "kucykowaty".
Ostatnio zmieniony czw 11 mar, 2010 16:27 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Irek_1977
Posty: 436
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:27

Nieprzeczytany post autor: Irek_1977 »

Deauville jest fajny - jeździłem rocznikiem 2000 - super moto na nasze drogi - mały i dość poręczny - ale wg mnie brakuje mu 20-25 kM - a wał SUPER!
Pozdrawiam
Irek
Awatar użytkownika
lotnik78
Klubowicz VCP
Posty: 690
Rejestracja: śr 14 sty, 2009 22:54

Nieprzeczytany post autor: lotnik78 »

Przed wiadrem jeżdziłem właśnie Deavllem z 2002 roku, przyjemne moto ale było dla mnie za małe.
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Znam jeden przypadek przesiadki z Viadra na Deauvill'kę, ale gościu ma ponad 75 lat (nomen omen, kumpel Bogdana z Forum Międzynarodowego). :-D

Tak czy inaczej, powodzenia. :-D
JAQB W

Nieprzeczytany post autor: JAQB W »

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1760896
ogłoszenie z Viaderkiem i Deauvillem na fotkach - zastanawiam się nad tym maleństwem dla żonki...
Awatar użytkownika
dj.1
Posty: 696
Rejestracja: pn 21 sty, 2008 11:47

Nieprzeczytany post autor: dj.1 »

Juz sie zastanowialem 100 razy zeby kupic devilka ale zawsze mnie ta mala moc blokowala , kupilem cos podobnego synowi ntv 650, motor na ta cena genialny , niestety juz zrobil szlifa.

Obrazek

http://www.djone.eu/
Baza
Posty: 200
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 06:24

Nieprzeczytany post autor: Baza »

Devilka nie jest takim maleństwem i też ciężki nie wiem czy dla żony dobry moto. A NTV 650
zawsze mi się podobał.
KONSUL

Nieprzeczytany post autor: KONSUL »

Dla mnie Deauville za maluchny (mam 185cm i 80kg)
Pan Europen zdecydowanie TAK!
To duża turystyczna frajda :!:
W Stanach czy w Canadzie łatwiej "wychaczyć" Goldasa, za naprawdę dobre pieniądze -> zwłaszcza przy obecnym kursie $, nie mówiąc jak był po 2zł :-P
Baza
Posty: 200
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 06:24

Nieprzeczytany post autor: Baza »

O Pan European to rewela .Jeździłem starym 1100 a właściwie miałem okazję być przewieziony i na prawdę moto godne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „(archiwum)”