Siemanko

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
ODPOWIEDZ
Piqs
Posty: 10
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2015 15:44

Siemanko

Post autor: Piqs »

Witam wszystkich serdecznie!

Nazywam się Paweł i jestem z Zielonej Góry,

trafiłem na wasze forum w momencie kiedy podjąłem decyzje o zakupie dużego viadra ;-)

Po dwóch latach spędzonych na crossie śmigając po okolicznych lasach i torach znudziło się i postanowiłem przesiąść się na ulice.

Długo szukałem moto dla mnie, jestem kompletnym przeciwnikiem wszelkiego rodzaju ścigów, szukałem fajnego sprzętu, którym można wygodnie podróżować z plecaczkiem.

Jazda próbna odbyła się na kilku moto:

gsx-f 650
fazer fz6
cbf600
oraz kapeć

ten ostatni miał być już mój, ale niestety sprzątnęli mi go z przed nosa i poszukując dalej tego typu maszyny trafiłem właśnie na duże wiadro, które bardzo mi się spodobało, niestety nie miałem jeszcze okazji się nim przejechać, ale mam nadzieje, że w niedługim czasie pojawi się coś w okolicy i będę mógł się "karnąć"


I od razu na samym początku mam pytanie do Was, ponieważ tak jak pisałem wyżej miałem okazję przejechać się cbf600 i powiem szczerze kompletnie mnie ta maszyna nie podeszła nie umiem określić czemu... po prostu w tym dniu jeździłem jeszcze na gsx-f i powiem, że bardzo fajny sprzęt pewnie się czułem, fajnie w siodle i ogólnie pozytywne wrażenie.

Moje pytanie brzmi ile wspólnych cech mają cbf600 i varadero? czy wogóle można te dwa sprzęty ze sobą zestawiać? czy jest to zupełnie co innego,

dziękuje i pozdrawiam!! :-)
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1797
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Post autor: szuler »

Witaj.
Varadero nie możesz w żaden sposób porównywać do CBF-ki do tego 600. Musisz się na nim przejechać. Jest to moto, które chyba nie ma odpowiednika. Nie jestem osobą lubiącą przejażdżki innymi sprzętami żeby zobaczyć jak jadą więc nie mam porównań. Dla mnie jest super a i plecaczek na 100% będzie zadowolony. Tak więc powodzenia w poszukiwaniu i testowaniu :-D
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
Roman 850
Posty: 337
Rejestracja: ndz 03 maja, 2009 18:46

Post autor: Roman 850 »

Witam z Pomorza :-D
Lord Vader
skawiator
Posty: 166
Rejestracja: śr 15 sty, 2014 16:51

Post autor: skawiator »

Witaj kolego :-D
Ja do tego modelu też nie mam porównań ale za to testowałem NTV650, Trampka(650), wcześniej Suzuki GSX600F no i... Viadro bije je na głowę. Też nie jestem zwolennikiem szlifierek i podobnych sprzętów, również szukałem wygodnego moto do podróżowania z plecaczkiem no i Varadero jest do tego idealne.
Poza tym, że sporo waży i średnio się nadaje w teren to reszta to same plusy :-) :mrgreen:
Awatar użytkownika
Daras
Klubowicz VCP
Posty: 363
Rejestracja: wt 10 gru, 2013 14:24

Post autor: Daras »

Bydzia Wita ::zorro::
Honda Varadero XL 1000 / 2003
Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć, a niebezpieczną myśleć, a nie uczyć się niczego.
Pozdrawiamy, Elcia i Daras
pszem
Posty: 2
Rejestracja: wt 06 paź, 2015 21:54

Post autor: pszem »

Jako dość świeży ujeżdżacz dużego wiadra, a jednocześnie obywatel mający kontakt z choćby z fazerami trzech kolejnych generacji, które najbardziej do gsf a można by przyrównać, a ponadto jeszcze kilkoma innymi sprzętami, podpiszę się pod tym co koledzy piszą wyżej - wiadro jest jedyne w swoim rodzaju. Duże (choć jak dla mnie wcale nie za duże, lecz w sam raz), ma pindolnięcie (na koło z gazu np. na 2 to można przy lekkiej chwili zapomnienia wskoczyć), przezaje#@%&cie wygodne, oszukuje (kompletnie nie czuć prędkości), mega wygodne...i można tak w nieskończoność.
Obiektywnie jednak wypada wspomnieć, że nie jest to już sportowy turysta i na kolanku raczej nie polatasz (być może się mylę, bo jeszcze latem nie sprawdzałem).
To mniej wiecej tak jakbyś porównał golfa gti 2.0 i audi a8 4.2 V8 ...o 😉
Ostatnio zmieniony śr 21 paź, 2015 12:38 przez pszem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wodzu_wo
Posty: 96
Rejestracja: sob 21 lut, 2015 22:51

Post autor: wodzu_wo »

Mazowsze wita.
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1606
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Post autor: wojtekst »

jest taki wątek DYLEMATY ... i jak tam zerkniesz to ...masz przechlapane !

Ahoj !
pozdrawiam, Wojtek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”