Pozdrowienia z południa Polski

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
ODPOWIEDZ
koton
Posty: 16
Rejestracja: czw 09 paź, 2014 19:21

Pozdrowienia z południa Polski

Post autor: koton »

Witam wszystkich serdecznie!

Mam na imię Krzysiek, mieszkam w Bielsku-Białej (najpiękniejsze miasto w Polsce:-) Prowadzę własną działalność, zajmuję się montażem szlabanów, bram i automatyki.

Swoją przygodę z motocyklami rozpocząłem niecały rok temu. Na motocyklach nigdy wcześniej nie jeździłem. Przez kurs i egzaminy przeszedłem bezproblemowo i kupiłem starą Hondę Transalp. Mój pierwszy motocykl, który zawsze będę czule wspominał i serdecznie go polecał.Trampek to wspaniały motocykl do jazdy solo ale we dwoje robi się na nim trochę ciasno a ponieważ często jeżdżę ze swoją Ukochaną zapadła decyzja o zmianie motocykla.

Na jednej z wycieczek życzliwy motocyklista pozwolił nam się przymierzyć do "Wiadra". Spodobała mi się szczególnie bardzo wygodna kanapa i komfortowa pozycja za kierownicą.
Od dwóch tygodni jestem posiadaczem pięknej Hondy Varadero rocznik '04.
Mam nadzieję, że motocykl będzie się dobrze spisywał a dzięki temu forum lepiej ją poznam!
Awatar użytkownika
Pawel Krasowski
Klubowicz VCP
Posty: 414
Rejestracja: pn 26 sie, 2013 11:17

Post autor: Pawel Krasowski »

Witaj. Czy czasem tym wiaderm nie jeździłeś na Węgrzech?
Awatar użytkownika
Artur i Ewa
Posty: 413
Rejestracja: pn 12 mar, 2007 21:07

Post autor: Artur i Ewa »

Witam sąsiada
arturo-bb
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1797
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Post autor: szuler »

Witaj. Vara to bardzo słuszny wybór jeżeli chodzi o turystykowanie we dwoje. Na południu jest silna grupa varaderomaniaków niekoniecznie jeżdżących na Varadero :-D Samych przyjemności na moto :-D
Ostatnio zmieniony śr 15 paź, 2014 11:31 przez szuler, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Post autor: stoldar »

Pozdrowienia z Centrum ;-)
Zadowolenia z Wiadra, bo na jednym się nie skończy :lol:
koton
Posty: 16
Rejestracja: czw 09 paź, 2014 19:21

Post autor: koton »

@Paweł To były okolice Ustronia.
Awatar użytkownika
Daras
Klubowicz VCP
Posty: 363
Rejestracja: wt 10 gru, 2013 14:24

Post autor: Daras »

Bydzia wita, doskonały wybór do podróżowania we dwoje, podobno kanapa dla pasażera jest bardzo wygodna, ale tego nie wiem bo tam nigdy nie siedziałem , wiedza ze słyszenia od plecaczków ::ninja:: :)
Szerokości życzę.
Honda Varadero XL 1000 / 2003
Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć, a niebezpieczną myśleć, a nie uczyć się niczego.
Pozdrawiamy, Elcia i Daras
jarko72
Posty: 34
Rejestracja: śr 21 sty, 2015 21:10

Post autor: jarko72 »

Ja też jeździłem Transalpem zanim przesiadłem się na varadero nigdy się go nie pozbędę syn rośnie a takich sprzętów już nie robią Pozdrawiam z nad morza :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”