Zapomniałam, że mam sprzedać viaderko

Awatar użytkownika
Bajka
Klubowicz VCP
Posty: 150
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 23:14

Zapomniałam, że mam sprzedać viaderko

Nieprzeczytany post autor: Bajka »

Ponieważ mamy za mały garaż to musimy się rozstać z jednym sprzętem. Sprzęty losowały zapałki i najkrótszą wyciągnęło niebieskie wiadro.
Jest więc do sprzedania i dobrze by było żeby trafiło w jakieś opiekuńcze rączki z forum.

I jak to się pisze w ogłoszeniach? ..... jeździła niepaląca kobieta ::J::

A szczegóły techniczne może podać oczywiście Stoldar.
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2428
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Re: Zapomniałam, że mam sprzedać viaderko

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Bajka pisze:I jak to się pisze w ogłoszeniach? ..... jeździła niepaląca kobieta ::J:: .
Niepaląca, starsza pani, tylko latem po zakupy do pobliskiego supermarketu, raz w tygodniu ::kiton::
Ostatnio zmieniony czw 16 paź, 2014 07:37 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

To dobrze sie stało, że najkrótszej zapałki nie wylosowała żółta Vara, to by dopiero było.
Ale śliczna jest, nie mogę się napatrzyć!
Pozdrowionka
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 833
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Re: Zapomniałam, że mam sprzedać viaderko

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

bogdanbc pisze:
Bajka pisze:I jak to się pisze w ogłoszeniach? ..... jeździła niepaląca kobieta ::J:: .
Niepaląca, starsza pani, tylko latem po zakupy do pobliskiego supermarketu, raz w tygodniu ::kiton::
dodałbym jeszcze :

Regularnie serwisowany, bardzo zadbany i uszanowany, praktycznie bez jednej rysy, w idealnym stanie, absolutnie bezwypadkowy, nigdy nie leżał, nie ma otarć, nie malowany powtórnie, nie miał żadnych przygód, nie ma żadnych zniszczeń, nic nie jest uszkodzone. Nie brał udziału w żadnej wyprawie, rajdzie.
Motocykl jest naprawdę w perfekcyjnym stanie, wręcz obsesyjnie dbany
i szanowany (garażowany i zawsze pod plandeką).
Oryginalny i udokumentowany przebieg. 99.9% jezdził po asfalcie.
Tarcze w stanie idealnym. Pali na dotyk.
Dwa kpl kluczy oryginalnych, klucze serwisowe w komplecie nigdy nie używane. Nic nie było w tym motocyklu kombinowane i nie ma żadnych ukrytych wad


ps. opis autentyczny VARA z 2005 z przebiegiem 58 tyś
::roll3::
Ostatnio zmieniony czw 16 paź, 2014 09:34 przez kocur_q, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2428
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

... znaczy się - tylnym kołem stoi jeszcze na linii produkcyjnej :-)
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
Bajka
Klubowicz VCP
Posty: 150
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 23:14

Nieprzeczytany post autor: Bajka »

Kocurku, piękna prezentacja :lol: , nic dodać, nic ująć .
Stoldar powiedział, że będzie płakał jak w dali będą znikały rury wydechowe, miał nawet cholernik plan podmiany i sprzedania mojej hondy. ::(-::
Na szczęście motorki są rejestrowane na mnie, więc musiałby się najpierw żonki pozbyć ::J::, a to mu się chyba na razie nie opłaca. :shock: :oops:
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Niech ja to ogarnę wszystko ....
To napisze prawdę i tylko prawdę ...zamieszczając pięknie wypucowany motorek na fotkach ::J::
W weekend będzie czas to przygotujemy salon sprzedażowy w garażu :-D
Awatar użytkownika
lotnik78
Klubowicz VCP
Posty: 690
Rejestracja: śr 14 sty, 2009 22:54

Nieprzeczytany post autor: lotnik78 »

Nie zapomnij napisać że ma cenny sznurek na gmolu ;)
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

No właśnie o tym sznurku miałem napisać, i masz , Arturek był szybszy.
Może tak: Dariuszu, czy zakupiłeś już nową plecionkę na gmole , czy masz zamiar użuć starej, sprawdzonej, co by zabezpieczyć tę perełkę? :lol:
Awatar użytkownika
Bajka
Klubowicz VCP
Posty: 150
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 23:14

Nieprzeczytany post autor: Bajka »

I jeszcze niedługo ten czerwony rumak też będzie do sprzedania ::J::
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

I przyszła pora pożegnać się z moim wiernym druhem :-(
Kilka faktów z życia :
Pojawił się w lipcu 2004 roku w polskim salonie Hondy w Bielsku-Białej. Przez 3 lata służył naszemu koledze Markowi zaprzyjaźnionemu z naszym Forum. Od lipca 2007 wiernie służył na bliskich i dalekich wyprawach właśnie mnie. Jestem drugim jego użytkownikiem i mam nadzieję oddać go w dobre ręce :-D . Razem mamy 74072 km zrobione głównie w trakcie wyjazdów na VIM'y: na Węgry, do Turcji, na Słowację, do Hiszpanii, Walii i ostatnio do Norwegii, Szwecji. Taki był pomysł na wspólne pożycie. Przygotowania do wypraw w głównej mierze wymuszały przy odpowiednich przebiegach serwisówki w postaci: wymiany olejów, filtrów, świec, komplety opon, napędów, klocków hamulcowych.

Po zakupie Wiaderka ze względów na lepsze samopoczucie i zwiększenie bezpieczeństwa kupiłem również dodatkowe siedzenie i obniżyłem jego wysokość o ponad 2 cm.

Varadero ma komplet kufrów GIVI z dodatkowym malowaniem boczków w kolorze owiewek. Tylny centralny kufer ma dodatkowe, diodowe światło stopu. Posiada również gmole GIVI, grzane manetki przydatne na wysokościach w górkach oraz w skandynawskich tunelach lub dalekiej północy, po pierwszym oryginalnym napędzie, który wytrzymał 30 000 km motorek dostał dodatkowo olejarkę Scottoilera, co znacząco wydłużyło użytkowanie napędu ( drugi komplet wytrzymał 36 tys km ), a także gniazdo zapalniczki w kokpicie wykorzystywane do wszystkiego od telefonu, nawigacji po golarkę i dodatkowe oświetlenie w namiocie :-P .

W tym roku przed wyjazdem do Skandynawii motorek przeszedł gruntowny przegląd i dodatkowo wymianę całego napędu na złotego DID'a, tylne klocki hamulcowe, wymieniono w całości na nowy płyn hamulcowy, otrzymał nowy komplet opon Metzelera Touranca oraz nowy akumulator.

Wiernego druha sprzedam tylko w dobre ręce :-D . Kupujący ma wybór czy kupuje go z oryginalnym siedziskiem czy z obniżonym.
Więcej informacji na PW, zdjęcia tu: FOTKI . Wystawiam fakturę zakupu.

P.S. Słynny sznur z gmoli poszedł do Muzeum Motoryzacji jako patent uniwersalnego zabezpieczenia dużego, podróżnego Varadero ::U::

[ Dodano: Pon 20 Paź, 2014 00:27 ]
I jeszcze jedna fotka
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony pn 20 paź, 2014 22:00 przez stoldar, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

Noooo!. Pięknie! Ale drużyna. Najmłodszy rośnie jak na drożdżach. Czerwonego rumaka kupuję (dla przyszłych wnucząt). A co, od takiej szczęśliwej rodzinki to szkoda, żeby poszedł w obce ręce.

Pozdrawiamy całą rodzinkę-K&J
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Ogłoszenie zawisło tu: http://allegro.pl/honda-varadero-xl-100 ... 39545.html zapraszam do oglądania .... na żywo :shock:
Awatar użytkownika
dr.esler
Posty: 175
Rejestracja: pn 03 mar, 2014 10:59

Nieprzeczytany post autor: dr.esler »

Oglądanie połączone z wyszynkiem? :D, to wpadnę pooglądać :lol:
Ostatnio zmieniony pt 24 paź, 2014 13:42 przez dr.esler, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 833
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

dr.esler pisze:Oglądanie połączone z wyszynkiem? :D, to wpadnę pooglądać :lol:
...może przy okazji sprzedający zlocik zimowy w łodzi zorganizuje i będzie GIT ::kufelki2::
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2428
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Takie grudniowe zakończenie sezonu przed styczniowym rozpoczęciem ?
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

jasne, jasne ...wszyscy na 6 grudnia będziemy na MIKOŁAJACH na swoich "nowych" motocyklach ::J::
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

No to termin już jest, podaj jeszcze godzinę spotkania i miejsce. ::klap::
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

:-D :-D :-D jak mi się zdaje największe zbiorowisko Mikołajów 6 grudnia to Gdynia skwer Kościuszki powiedzmy 12.00 w południe ::J::
jackal79
Posty: 1
Rejestracja: wt 17 lut, 2015 19:31

Nieprzeczytany post autor: jackal79 »

Witam,

Viaderko juz sprzedane?
ODPOWIEDZ

Wróć do „(S) sprzedam”